• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 257

15834407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z potencjałem | Praga-Północ | 27235211 15834407 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej na Pradze-Północ. Idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze według własnego pomysłu lub...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (16 579 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15750995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokoje bezpośrednio przy METRO SZWEDZKA, kl 25131042 15750995 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!Atrakcyjny apartament w nowym budownictwie na Pradze-Północ, osiedle Bohema!Atuty nieruchomości:- w pobliżu supermarkety i sklepy- świetna komunikacja- stacja metra linii M2- autobusy- blisko przystanek tramwajowy- bl...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (25 319 zł/m2)

3
1
47 m2
2023
15839230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Skaryszewskim | Balkon | 2 piętro 26749638 15839230 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone przy Al. Jerzego Waszyngtona 33, na rogu z ul. Kinową, tuż przy Parku Skaryszewskim ze stawami i Jeziorem Kamionkowskim. Idealna propozycja dla sing...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
-
31 m2
1987
15844148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie | Ciekawy rozkład 26821722 15844148 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-POKOJOWE NITUZINKOWE MIESZKANIE NA GOCŁAWIU - IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ!!Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej cenionych c...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 292 zł/m2)

3
-
89 m2
1986
15727617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie 3 pokoje w przedwojennej kamienicy 24723097 15727617 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 67,1 m2, piętro 1 4 bez windy, w kamienicy z 1904 roku, Nowa Praga.Mieszkanie do generalnego remontu, doskonałe dla rodziny, znakomite na kancelarię, biuro doradztwa, gabinet terapeutyczny itp. również inwestycyjni...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 896 zł/m2)

3
-
67 m2
1904
15821918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588230 15821918 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 999 PLN (19 414 zł/m2)

3
1
56.66 m2
2013
15818842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633534 15818842 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Sierakowskiego w nowej Inwestycji Port Praski''BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 655 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
63.78 m2
2024
15818778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633502 15818778 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 125 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15818776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633488 15818776 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1932NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,05m2 składa się z:-Pokój 1 - 17,51 m² – sa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (19 522 zł/m2)

2
1
46.05 m2
1932
15819676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633650 15819676 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 640 000 PLN (24 848 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15819029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633578 15819029 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. BrechtaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
21 m2
1956
15818736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633480 15818736 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
42 m2
1969