• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 257

15877234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawna, jasna kawalerka z doskonałą komunikacją 27563322 15877234 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wołomińskiej.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- komunikacja: niecały kilometr do stac...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (14 333 zł/m2)

1
-
30 m2
1974
15882254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią! 27658962 15882254 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Gocław 49,62 m²Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Klasyczny układ pomieszczeń, dobre doświetlenie oraz s...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
-
49 m2
1980
15879049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja | Lokal 428 m² | Top lokalizacja 27606340 15879049 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:duża powierzchnia - 428 m²,funkcjonalny układ na trzech poziomach,lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów,wejście bezpośrednio z ciągu komunikacyjnego,bliskość metra i komunikacji miejskiej,szerokie możliwości...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (2 734 zł/m2)

11
-
428 m2
-
15830091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 26663212 15830091 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Praga Południe - GrochówMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 046 000 PLN (18 034 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15589217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 21955765 15589217 Zapraszam do prezentacji lokalu inwestycyjnego - 230 mkw. - możliwość wyodrębnienia 3 lokali mieszkalnych.Obecny podział powierzchni - 9 pokoi, 2 kuchnie,4 WCLokal ma status biura, ale jest w trakcie zmiany przeznaczenia przekształcania na cele ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (13 913 zł/m2)

9
-
230 m2
1897
15704867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy kroki od Koźmina | Taras na dachu | Garaż 24270791 15704867 Mieszkanie w stanie deweloperskim na nowopowstałym Osiedlu Jagiellońska, położone na ostatnim, siódmym piętrze, o łącznej powierzchni 74,3 m².W skład mieszkania wchodzą:- Salon 24,96 m²- pokój 10,92 m²- drugi pokój 10,16 m²- kuchnia 9,25 m²- dwie łaz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 335 000 PLN (18 041 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15870072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27418394 15870072 Warszawa, Praga-Północ ul. Białostocka 34 m² taras ostatnie piętro gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 5. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To idealn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 500 PLN (22 621 zł/m2)

1
1
33 m2
2018
15591190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe po generalnym remoncie ul.Czapelska 21998899 15591190 Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej.Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu z 2015 roku.Mieszkanie po generalnym remoncie w 20023roku.Jest nowo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (23 889 zł/m2)

2
1
36 m2
2015
15861584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
25,62 m2 w odrestaurowanej kamienicy - Konopacka 27208170 15861584 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 25,62 m2 w stylowej, zrewitalizowanej kamienicy na Pradze-Północ.  Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na ul. Konopackiej, w sercu warszawskiej Nowej Pragi - okolice Stalowej, Z...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

512 000 PLN (20 480 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15870856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27442523 15870856 Ofertowana nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 2,45 ha. Do nieruchomości prowadzi droga dojazdowa dla samochodów osobowych jak i ciężarowych. Grunt zabudowany jest obiektami magazynowo-biurowymi w tym m.in. nowoczesną ha...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 000 000 PLN (1 265 zł/m2)

-
-
24500 m2
-
15868108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targowa | remont 2025 | metro 5 min | balkon 27364779 15868108 Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez żadnych nakładów ze strony kupującego. W 2025 roku przeszło generalny remont. Dzięki dbałości architektki o spójność projektu na każdym etapie remontu oraz wykonanie zabudowy na wymiar przez stol...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 900 PLN (20 622 zł/m2)

2
1
32 m2
1976
15857852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134415 15857852 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61 m2 na Starej Pradze - ul.Czynszowa. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na loggię, - sypialnia, - widna kuchnia z zabudową, - duża...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 918 zł/m2)

2
-
61 m2
2002