• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 257

15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15888156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27804152 15888156 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!!!Podstawowe informacje:Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15866248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawna kawalerka z aneksem sypialnym i widokiem 27316506 15866248 Kawalerka z aneksem sypialnym i panoramą PragiNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,1 m², położone przy ul. Wołomińskiej na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku z lat 70. Mieszkanie do remontu.ROZKŁADDzięki aneksowi s...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 933 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15864033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi 27262128 15864033 Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. WiosennaCena: 640 000 zł (17 297 złm²)Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2,1 m² (piwnica) Piętro: 610OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż jasne i ustawne...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15827808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633335 15827808 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m², położona w doskonałej lokalizacji na Pradze-Północ tuż przy Rondzie Starzyńskiego, zaledwie 5 minut spacerem od Warszawskiego ZOO. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. To jedna z najlepie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (19 200 zł/m2)

1
1
25 m2
1962
15824863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633248 15824863 Idealne dla singla, pary lub inwestora szukającego nieruchomości z potencjałem w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy - klimatyczna Praga-Północ, zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra Szwedzka.Mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (16 154 zł/m2)

2
1
26 m2
1936
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928
15723111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24631143 15723111 Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej.Układ mieszkania :- 4 sypialnie - osobna kuchnia- łazienka- WC osobne - przedpokój - zabudowany balkon.W mieszkaniu zostały odnowione łazienki ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (21 839 zł/m2)

4
1
87 m2
1985
15791422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25991777 15791422 Kawalerka w najnowszym apartamentowcu na Pradze-Północ o powierzchni 33 m, 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2025 roku.W skład mieszkania wchodzi :- pokój z aneksem kuchennym;- łazienka z kabiną prysznicową;- balkon ze schowkiem.Linia tramwajow...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (21 667 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15829534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643809 15829534 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku.Mieszkanie dostępne do zamieszkania od majaRealizacja projektu architekta w stylu industrialnym, bardzo zadbana i w świetnym stanie (bard...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (36 145 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15408451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17875498 15408451 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy, parę kroków (200m) od metra Dworzec Wileński.Mieszkanie o powierzchni 69 mkw. składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia wc. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 159 zł/m2)

3
-
69.2 m2
1885