• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 257

15895779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962708 15895779 Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Lokalizacja to dynamicznie rozwijający się obszar z rosnącym poten...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (19 736 zł/m2)

1
1
31.87 m2
2025
15872091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica_ Dwupoziomowe lub 2 mieszkania_ Metro 27485294 15872091 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGONietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne, ciche mieszkanie, usytuowane jest w oficynie z ogromnymi oknami i widok...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 055 000 PLN (15 290 zł/m2)

3
2
69 m2
1932
15896420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Soho Factory | ustawne 2 pokoje | nowe budownictwo 27979864 15896420 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Soho Factory przy ul. Mińskiej!Stylowe, funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji na wars...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
-
48 m2
2021
15886521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pok. do remontu duży balkon i garaż! 27761143 15886521 Sprzedam przestronny 34-pokojowy apartament 103,6 m² z balkonem i garażem - Majdańska, GrochówZapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 103,6 m² w kameralnym apartamentowcu przy ul. Majd...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (13 583 zł/m2)

4
1
103 m2
2000
15877274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny | Dobra Lokalizacja | Cicho 27563840 15877274 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,97 m², położonego przy ul. Gdeckiej 5 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dwoma balkonami, które zwiększają kom...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (14 487 zł/m2)

4
1
78 m2
2001
14907917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4482625 14907917 Kamienica w kształcie czworoboku budowana etapowo w latach 1900-1930.Front 6 kondygnacji (5 pięter)3 Oficyny 5 kondygnacji - (4 pięta). Wysokie kondygnacje.Łącznie 90 lokali w tym dwa użytkowe o łącznej powierzchni użytkowej 3751,64.Budynek wpisany d...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 000 000 PLN (9 064 zł/m2)

12
-
3751 m2
1900
15896991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w Warszawie 27992402 15896991 HOT OFERTA ! TYLKO U NAS!!Wyjątkowy, w pełni zmodernizowany obiekt użytkowo-mieszkalny o wysokim standardzie technicznym i dużym potencjale inwestycyjnym, łączący funkcje usługowe, magazynowe oraz mieszkalne, stanowiący gotową do użytkowania nierucho...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 750 000 PLN (10 547 zł/m2)

11
-
640 m2
2012
15815447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 26594741 15815447 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz miejscem postojowym w cenie - Praga-Południe!!Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części Pragi-Południe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
-
43 m2
1985
15894779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy Placu Konesera | Praga-Północ 27948843 15894779 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 325 zł/m2)

4
-
77 m2
1981
15896198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27972718 15896198 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,3 m² , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej 6 w Warszawie. Budynek z 1983 roku znajduje się w dosk...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (17 595 zł/m2)

3
-
79 m2
1983
15873112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pok od zaraz dobry układ 27512343 15873112 3 pokoje 65,2 m² loggia 9 piętro duży potencjał Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą przy ul. Władysława Umińskiego na warszawskiej Pradze-Południe (Gocław)....

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (10 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1982
15878025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pok. Piękne 103,6m² z balkonem na Grochowie! 27587020 15878025 Sprzedam przestronny 3-pokojowy apartament 103,6 m² z balkonem i garażem - Majdańska, GrochówZapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 103,6 m² w kameralnym apartamentowcu przy ul. Majda...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (14 553 zł/m2)

3
2
103 m2
2000