• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 257

15887201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27778994 15887201 3-pokojowe mieszkanie Praga-Północ ul. CzynszowaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 2002.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:2 pokoiPokoju z aneksem kuchennymŁazienki z WCPr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 433 zł/m2)

3
-
67 m2
2002
15886550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761845 15886550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami)Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (12 329 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15886527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761174 15886527 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 000 PLN (23 333 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15886187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749892 15886187 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Lokal przeszedł kompleks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15883374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675052 15883374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,97m2 składa się z:-dwóch odrębnych pokoi, -wid...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 393 zł/m2)

2
1
36.97 m2
1966
15881945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653309 15881945 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,94m2 składa się z:- Przestronny salon – 19,...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 196 zł/m2)

2
1
50.94 m2
2008
15884118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695290 15884118 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wrzesińskiej w Porcie PraskimBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,28m2 składa się z:-pokoju ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (26 730 zł/m2)

1
1
24.28 m2
2019
15896350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977620 15896350 Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w klimatycznej przedwojennej kamienicy tuż przy wejściu do stacji metra.MIESZKANIELokal o powierzchni 40,23 m² składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (22 475 zł/m2)

2
1
40 m2
1923
15894639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne studio z pięknym widokiem 27948104 15894639 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1965r.,Stara Praga.Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych), gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1965
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15802441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z ogródkiem 26266788 15802441 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 35m2, parter7 z windą, w budynku z 2025 r., Praga Północ, Nowa Praga.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15895631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962015 15895631 Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wzniesionego w 1975 roku. Mieszkanie do remontu! W...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (14 189 zł/m2)

2
1
37 m2
1975