• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 488

15894704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948169 15894704 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

538 000 PLN (16 813 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15894653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948027 15894653 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Argentyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (19 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1963
15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15893418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910999 15893418 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. SzaserówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 573 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1960
15891397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896622 15891397 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Poligonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,2 m2 (dwupoziomowe) składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 839 zł/m2)

3
2
77.2 m2
1999
15894555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944547 15894555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 467 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15893556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913883 15893556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆNa powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się:- hol,- salon z kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 074 zł/m2)

3
1
57.67 m2
2019
15891399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896624 15891399 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. IgańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- oddzielnej, widnej kuchni- dwóch pokoi- łazienk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (11 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1990
15894556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944555 15894556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15894542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944537 15894542 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Jerzego Waszyngtona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 22m2 składa się z:-pokoju dziennego z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (23 636 zł/m2)

1
1
22 m2
1975
15894493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944018 15894493 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
64 m2
1979