• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 849

15886534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761181 15886534 Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę bryły budynku przy remoncie ) Dom o powierzchni ok. 200m2 położony na ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 749 000 PLN (8 745 zł/m2)

6
3
200 m2
1980
15174304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11690079 15174304 Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia.Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem.Dom przestronny, do adaptacji strych, w piwnicy przygotowane ,,piekiełko'',bilard, ba...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1996
15868796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390611 15868796 MOKOTÓW - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. BernardyńskaNa sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m, położony na zamkniętym, strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu Mokotów Park. Nieruchomość znajduje się ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 388 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15339553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16241747 15339553 NOWA OKAZYJNA CENA! DO NEGOCJACJI! IDEALNA NA lokatę kapitału i INWESTYCJĘ w przyszłości!MIEDZESZYN ul. Bonisławska, okolice związane z bliskością ul okolic Mszańskiej i Trasy Mostu Południowego.NIE PRZEGAP OKAZJI!!!Przedmiotem sprzedaży jest niezabu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN

-
-
2460 m2
-
15718002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24544175 15718002 Mieszkanie blisko Galerii Mokotów, rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne z dużą loggią, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c w budynku wybudowanym w na przełomie lat 70 i 80 w technologii R-H. Budynek usytuowany jest wewnątrz osiedla, więc jest bar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
14052769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 102685 14052769 DLA DEWELOPERA...Działka w tzw Zielonej Białołęce w pobliżu ulicy Krzei. Brak planu zagospodarowania. Trzeba występować o warunki zabudowy. W okolicy zabudowa bliźniacza. 11 445 m 2 o dogodnych wymiarach 28 m szerokości ( zwęża się do 25) , 440 m dłu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 156 000 PLN

-
-
11445 m2
-
15861019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 27195155 15861019 UNIKAT Słoneczne 35m² na Starym Żoliborzu Widok na ZieleńZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój a także dla inwestorów...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 770 PLN (19 464 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15888607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818442 15888607 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m², położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy ul. Lokajskiego na warszawskim Natolinie, w cichej, zielonej okolicy - 500...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (17 843 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15848160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934941 15848160 Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku .Brak windy.Mieszkanie po generalnym remoncie .Ogrzewanie podłogowe .Wymieniono wszystkie instalacje.Naturalny kamień w kuchni i łazience.Nowe drewniane podłogi.Energooszczędne AGD. N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 404 zł/m2)

3
1
61.72 m2
1910
15888860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830877 15888860 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam 31-metrowe wysokie mieszkanie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, przytulnym salonem i dużą sypialnią. Mieszkanie świeżo wykończone, posiada całkowicie nowe meble, w tym ogromną szafę, sprzęt...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
-
31 m2
1920
15866669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27323323 15866669 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem.Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon oraz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

479 000 PLN (12 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1973
15829706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643816 15829706 Kamienica powstała w latach 1932–1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- sypialnia główna,- drugi mniejszy pokój (gabinet lub pokój gościnny)- dwie łazienki,- mała garderoba...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 720 000 PLN (26 380 zł/m2)

3
2
65.2 m2
1933