• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 843

15858964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SEGMENTY WAWER | 127 M2 | OGRÓDKI | 2 MIEJSCA 27159819 15858964 INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt LubelskiTyp: lokale w zabudowie bliźniaczejLiczba lokali: 4Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdyPowierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2Cena: od 1 600 000 złStan: deweloperskiStan prawny: współwłasnoś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (12 698 zł/m2)

5
2
126 m2
2026
15868179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAWALERKA NA MOKOTOWIE | 27m2 | METRO | PIWNICA 27368628 15868179 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Stefana Bryły 1Metraż: 27m2Piętro: 610Rok budowy: 1976 rokStan prawny: Spółdzielcze własnościowe z KWCena: 589 000 złCzynsz: 683złOPIS NIERUCHOMOŚCI:Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 000 PLN (22 654 zł/m2)

2
1
26 m2
1976
15888842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830413 15888842 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni blisko 51 m², położone na parterze budynku przy ul. Cyrklowej na warszawskiej Pradze-Południe.To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z trz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
1
50.9 m2
1970
15867724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350382 15867724 Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i niezwykle komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,4 m², położone w prestiżowej części Miasteczko Wilanów, przy ul. Ulica Wilanowska 5.To propozycja dla osób, które szukają harmonii pomiędzy miejskim st...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 594 zł/m2)

3
2
71.4 m2
2008
15888376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811177 15888376 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Karabeli 13 na warszawskim Bemowie – jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części tej dzielnicy.To miejsce, które doskonal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (13 891 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15865044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27280411 15865044 APARTAMENT Z DUSZĄ 67,5 m² M. CALLAS PROJEKT ARCHITEKTA OSTATNIE PIĘTROSą mieszkania… i są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie, że to właśnie tutaj chcesz zostać.Ten apartament przy ul. Marii Callas 10 to coś więcej niż przestrzeń – ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 866 zł/m2)

4
2
67.2 m2
2024
15549086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20932495 15549086 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużą loggią, miejsce postojowe, Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. AluzyjnaMieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc i holu. Jest też przestronna lo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

598 000 PLN (11 960 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15522875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454466 15522875 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA?Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych balkonów.Edukacja i Usługi: W najbl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 448 000 PLN (24 542 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15801806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26251455 15801806 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 mieszczące się na 8 piętrze budynku z lat 70 .Blok ocieplony, wyremontowany, na każdym piętrze monitoring, 2 windy oraz domofon. układ pomieszczeń:- kuchnia, - balkon, - przedpokój,- salon- dwa mniejsze pokoje...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (16 275 zł/m2)

3
1
51 m2
1970
15881652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642578 15881652 Trzy pokoje 54,4 m² balkon osobna i widna kuchnia Warszawa - ul. Makowska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,48 m², położone w Warszawie przy ul. Makowskiej. Lokal składa się z: •...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
54 m2
1960
15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (18 716 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15459634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19041706 15459634 Przedstawiamy ofertę trzy - pokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie. Do sprzedania mamy 3 - pokojowe mieszkanie z widną kuchnią dwoma sypialniami i obszernym holem 12,90m! Ubikacja i łazienka oddzielnie. Duża loggia. Cisza, spok&oacut...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 500 PLN (13 366 zł/m2)

3
-
67 m2
1981