• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 843

15801806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26251455 15801806 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 mieszczące się na 8 piętrze budynku z lat 70 .Blok ocieplony, wyremontowany, na każdym piętrze monitoring, 2 windy oraz domofon. układ pomieszczeń:- kuchnia, - balkon, - przedpokój,- salon- dwa mniejsze pokoje...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (16 275 zł/m2)

3
1
51 m2
1970
15881652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642578 15881652 Trzy pokoje 54,4 m² balkon osobna i widna kuchnia Warszawa - ul. Makowska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,48 m², położone w Warszawie przy ul. Makowskiej. Lokal składa się z: •...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
54 m2
1960
15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (18 716 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15459634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19041706 15459634 Przedstawiamy ofertę trzy - pokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie. Do sprzedania mamy 3 - pokojowe mieszkanie z widną kuchnią dwoma sypialniami i obszernym holem 12,90m! Ubikacja i łazienka oddzielnie. Duża loggia. Cisza, spok&oacut...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 500 PLN (13 366 zł/m2)

3
-
67 m2
1981
15848070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26931529 15848070 Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy bliskość centrum z ciszą i zielenią? Ta oferta w apartamentowcu Triton Park przy ul. Grójeckiej jest właśnie dla Ciebie.NAJWIĘKSZE ATUTY:Gotowe do wprowadzenia: Wykońc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
1
54 m2
2010
15888835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830296 15888835 Mieszkanie 50 m znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku .Zabytkowa kamienica , wybudowana w latach 1935-36. W budynku został przeprowadzony remont generalny. Wymieniono wszystkie media (co, gaz, woda).Rozkład :- dwa pokoje 22 m kw i 15 m kw-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1935
15861534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207882 15861534 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami, zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie, w Warszawa.Lokal znajduje się w budynku z 1977 roku, wybudowanym w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15868113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365472 15868113 Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni, światła i komfortu życia — ta nieruchomość zdecydowanie do nich należy. Wyjątkowo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na 2. piętrze kameralne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 429 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15866057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27309933 15866057 Przestronne mieszkanie dla rodziny z dużym potencjałem - BemowoArki Bożka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 86,03 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą. Ekspozycja (połud...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 372 zł/m2)

3
-
86 m2
1992
15870562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430415 15870562 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze 17-piętrowego budynku zlokalizowanego na Grochowie. Rozkład przestrzeni: salon otwarty na widną kuchnię, sypialnia, łazienka, hallPo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 520 zł/m2)

2
-
50 m2
2018
15781645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25832258 15781645 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.2 m², położone na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z dwiema windami na Stegnach.Idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i inwestycja pod wynajem.Układ i standard:jasny salon z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

878 000 PLN (15 679 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15850195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26989968 15850195 Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu blisko centrum Warszawy, a jednocześnie w spokojnej okolicy?Ta kawalerka to idealne połączenie funkcjonalności, nowoczesnego wykończenia i doskonałej lokalizacji.Idealna propozycja dla singla, pary lub inwest...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (20 893 zł/m2)

1
1
28 m2
1961