• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 843

15879147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27609066 15879147 Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie.Budynek z lat 50., wykonany w tradycyjnej technologii (cegła), z solidną konstrukcją i charakterem. Wysokoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1951
15881464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27632564 15881464 Mieszkanie idealne zarówno dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji, jak i inwestorów.32 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, niskim budynku z lat 50, przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli. Wysokość pomieszczeń ok. 2,8 m, charakterystycz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
32 m2
1955
15870332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27427151 15870332 Tytuł:Eleganckie 3 pokoje przy Łazienki Królewskie cisza i zieleń MokotowaNa sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone przy ul. Melomanów w prestiżowej części Mokotowa Sielce.Dwustronne, doskonale doświetlone wnętrza z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (17 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15858114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27139176 15858114 Do remontu 3-pokojowe mieszkanie 66,9 m² z piwnicą, ul. Manteuffla, WarszawaNa sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Manteuffla, na warszawskim Ursynowie, w doskonale skomunikowanej części Warszawa.Najwa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
1
66 m2
1989
15888830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27829378 15888830 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA - BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA – BRAK PROWIZJISprzedam lub zamienięŚwieżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Służewiu (ok 500m do stacji metra).Podstawowe informacje:- liczba pokoi: 3...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (17 979 zł/m2)

3
-
47 m2
1976
15857345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121242 15857345 BIELANY, DWUSTRONNE, 3 pokoje na sprzedaż.MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM.Przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien na dwie strony świata, położone przy ul. Wólczyńskiej.Idealne dla rodziny lub inwestorów na wynajem.Mieszkanie o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (16 230 zł/m2)

3
1
61 m2
2010
15876999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Warszawa Wawer | działka 1500 m² przy lesie | MPZP 27560254 15876999 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, RadośćNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN

-
-
1487 m2
-
15871303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja deweloperska | Wawer | PNB - 1415m² 27464003 15871303 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 1415 m² zlokalizowany w sercu Wawra. To oferta idealna dla dewelopera szukającego bezpiecznej i szybkiej inwestycji z wszystkimi mediami.Najważniejsze atuty inwestycyjne:Pozwolenie na B...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN

-
-
1415 m2
-
15868132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA INWESTYCYJNA, Działka w Nowodworach, 712 m² 27365736 15868132 OKAZJA INWESTYCYJNA, Działka w Nowodworach, 712 m²Cena: 1 800 000 PLN (2 528 złm²)Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Nowodworach. Nieruchomość o powierzchni 712 m². W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne lub finalizowan...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN

-
-
712 m2
-
15867308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa z basenem /Technologia/niskie koszty 27343513 15867308 Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (Targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub rodziny ceniącej prywatność, prestiż i spokój - zaledwie 15...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (10 331 zł/m2)

7
3
363 m2
1984
15888282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno 27807122 15888282 Nowe, trzypokojowe 62,44m² za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra BródnoLokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.Lokalizacja, która oszczędza Twój czas.Metro Bródno: Tylko nieco ponad 10 mi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 677 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15886108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny Apartament 167 m² z Tarasem na Dachu i Ba 27748248 15886108 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży prestiżowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 167 m². Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze w cenionym apartamentowcu z 2000 roku, zlokalizowan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 580 000 PLN (15 449 zł/m2)

3
2
167 m2
2000