• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 821

15861508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207478 15861508 Opiekun ofertyMichał Ceneckitel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Trójstronna ekspozycja okien. Kamienica została wybud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 576 000 PLN (19 220 zł/m2)

3
1
82 m2
1938
15858319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146304 15858319 Opiekun ofertyHubert Kask tel. 602 101 602Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz ogromny potencjał lokalizacji, która j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 625 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15852817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27040797 15852817 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu Park Leśny, w bezpośrednim sąsiedztwie z Metrem i Lasem Bródnowskim. Do mie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (19 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2007
15850147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989271 15850147 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIUstawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, usytuowane na tr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15873115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512691 15873115 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m2, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (25 435 zł/m2)

2
1
46 m2
2023
15871858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27478514 15871858 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje się przy ulicy Szareckiego, w cichej i zielonej okolicy. To doskonała...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (12 800 zł/m2)

4
-
75 m2
1982
15860964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191611 15860964 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, Fort Wola, Park Moczydło - dwustronne - 2 pokoje, 50,0 mkwPodstawowe info...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1974
15856818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106256 15856818 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy stacji Metra Bródno. Powierzchnia nieruchomoś...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 377 zł/m2)

3
2
69 m2
2013
15850300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26993662 15850300 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15861028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27195252 15861028 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - duże 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu tuż przy samym wejściu do Metra Kondratowicza. Do mieszkania przynal...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 362 zł/m2)

2
2
58 m2
2000
15856463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091499 15856463 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (18 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1949
15848003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26927824 15848003 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIDwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania!Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w budynku z 2020 roku w sąsiedz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
47 m2
2020