• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 617

15895528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962250 15895528 Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU przeznaczony pod zabudowę usługową, produkcyjną ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN

-
-
551 m2
-
15894614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż ustawne 3 pokoje Mokotów Czerniakowska 27946555 15894614 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m², zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek wyposażony w windę. Układ pomieszczeń:• Salon (ok. 16 m²) z wyjście...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 627 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1976
15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15852442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche dwupokojowe blisko Lasu Kabackiego 27032901 15852442 Małe, dwupokojowe mieszkanie przy Lasku Kabackim – ul. Stryjeńskich 19, NatolinMościcki Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m², zlokalizowane na Natolinie. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 737 zł/m2)

2
1
34.95 m2
2000
15895841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962939 15895841 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m², zlokalizowane przy ul. Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku.To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (18 223 zł/m2)

2
1
48.29 m2
2016
15879156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam budynek biurowy na Ursynowie 27609170 15879156 Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym.Budynek na działce pod zabudowę usługowo-mieszkalną (w obszarze 1 MNS-U, c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (10 392 zł/m2)

12
3
255 m2
1996
15876667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka na Ochocie 27544555 15876667 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m² położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części dzielnicy Ochota, przy ul. Sierpińskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Racławi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

628 000 PLN (17 253 zł/m2)

1
1
36.4 m2
2004
15856499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 2 pok tuż przy metro Wierzbno Mokotów 27091512 15856499 2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycjaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza).Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja – wejście do st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 138 zł/m2)

2
1
37.8 m2
1968
15850247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko Lasu Kabackiego 26991954 15850247 Rodzinna enklawa spokoju przy Lesie Kabackim – 80,4 m² z potencjałemMościcki Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu najbardziej zielonej części warszawskich Kabat – przy ul. Rybałtów. To propo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 500 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
80.4 m2
1996
15844211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 5 pok Kabaty 2 poz przy Lesie Kabackim 26826108 15844211 Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim – Warszawa, ul. Polnej RóżyZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul. Polnej Róży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (10 351 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1996
15895464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962926 15895464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.Idealna propozycja dla inwestora lub os...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 000 PLN (12 974 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15895845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962971 15895845 Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Najważniejsze informacje:-teren TPU - zabudowa usług...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN

-
-
335 m2
-