• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 608

15829884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów, metro Ursynów, KW, 3 pokojowe, 58m2 26651938 15829884 MIESZKANIE SPRZEDAŻ WARSZAWA URSYNÓW KOŃSKI JAR 58 m2 I 925 000 PLN Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Koński Jar 2. Do mieszkania przynależy duża loggia oraz piw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (15 948 zł/m2)

3
1
58 m2
1977
15896992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992425 15896992 Warszawa, Wola, Młynów ul. Młynarska  38 m²Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania na warszawskiej Woli, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Młynowa.Budynek i lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na 5. pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15887925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - 458 m2 - Warszawa - Ursynów 27797133 15887925 4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - PyryPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 458 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, posadowiony na działce ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 899 000 PLN (10 697 zł/m2)

7
3
458 m2
2010
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15702591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe, 52m2, Ursynów, metro Imielin, KW 24237683 15702591 MIESZKANIE SPRZEDAŻ 52,8 m2 I 779 000 PLN WARSZAWA URSYNÓW MAGELLANAPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Magellana.Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowe...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15897027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992604 15897027 Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią.Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest przygotowane dla nowego właściciela.Zorientowane na dwie strony: kuchnia z dużym oknem na północny-zachód a pokój dzienny oraz sypialnia na południowy-ws...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (18 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15887075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27775273 15887075 959 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (10 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15886609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762899 15886609 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1994 roku, który składa się z 10 pięter.Mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974