• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 605

15872235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488559 15872235 3 pokoje z balkonem, cisza i zieleń – Bemowo, ul. RozłogiSą mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. To jest jedno z nich.Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,96 mkw, położone na 3, ostatnim pię...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 887 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15853998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067467 15853998 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m² , zlokalizowane na parterze pięciopiętr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (22 619 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (20 169 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15890108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868923 15890108 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na 4 p. w Warszawie, dzielnicy Białołęka,przy ulicy Światowida.Składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym- sypialni z garderobą- łazienki z prysznicemdodatkowo do miesz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15829884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów, metro Ursynów, KW, 3 pokojowe, 58m2 26651938 15829884 MIESZKANIE SPRZEDAŻ WARSZAWA URSYNÓW KOŃSKI JAR 58 m2 I 925 000 PLN Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Koński Jar 2. Do mieszkania przynależy duża loggia oraz piw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (15 948 zł/m2)

3
1
58 m2
1977
15896992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992425 15896992 Warszawa, Wola, Młynów ul. Młynarska  38 m²Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania na warszawskiej Woli, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Młynowa.Budynek i lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na 5. pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023