• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 605

15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15829884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów, metro Ursynów, KW, 3 pokojowe, 58m2 26651938 15829884 MIESZKANIE SPRZEDAŻ WARSZAWA URSYNÓW KOŃSKI JAR 58 m2 I 925 000 PLN Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Koński Jar 2. Do mieszkania przynależy duża loggia oraz piw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (15 948 zł/m2)

3
1
58 m2
1977
15896992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992425 15896992 Warszawa, Wola, Młynów ul. Młynarska  38 m²Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania na warszawskiej Woli, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Młynowa.Budynek i lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na 5. pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15887925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - 458 m2 - Warszawa - Ursynów 27797133 15887925 4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - PyryPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 458 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, posadowiony na działce ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 899 000 PLN (10 697 zł/m2)

7
3
458 m2
2010
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15702591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe, 52m2, Ursynów, metro Imielin, KW 24237683 15702591 MIESZKANIE SPRZEDAŻ 52,8 m2 I 779 000 PLN WARSZAWA URSYNÓW MAGELLANAPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Magellana.Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowe...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15887075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27775273 15887075 959 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (10 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15895748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962839 15895748 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo wysokim parterze kamienicy wzniesionej w 1913 roku. Najważniejsze ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 425 000 PLN (22 045 zł/m2)

5
2
110 m2
1913
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008