• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15894320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940455 15894320 Ta nieruchomość to doskonała inwestycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie.Lokal ma bardzo dobre warunki nasłonecznienia, co sprawi...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
1
52 m2
1965
15894636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27947972 15894636 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w miejscowości Wola Sernicka, w gminie Serniki. Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na...

Wola Sernicka (Lubelskie, gm. Serniki)

169 000 PLN

-
-
2125 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15829375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26638356 15829375 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 0,56 ha, położony w bliskiej odległości trasy S7Działka sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę budynku usługowo-magazynowego.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 999 000 PLN

-
-
5628 m2
-
14993109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6259642 14993109 Działki gruntu o powierzchni 32.951 m2.Nieruchomość składa się z 20 działek o ok 1000 m2 plus drogi dojazdowe. Media - woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja przy działce.Teren zabudowy mieszkaniowo - usługowy MU do których obowiązuje przeznaczanie:pod...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

8 237 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
32951 m2
-
15264582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14183204 15264582 Działka rolna o powierzchni 3600 m2, wymiary 81-44Media - prąd w odległości ok 80mDziałka zadrzewiona.Możliwość kupienia pojedynczej działki 1200 m cena 85.000 złTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego...

Wola Prażmowska (Mazowieckie, gm. Prażmów)

330 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15776907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25719572 15776907 Na sprzedaż działka budowlano-rolna 1,47 ha przy drodze asfaltowejNa sprzedaż działka o łącznej powierzchni 14 700 m (1,47 ha), położona w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.Około ...

Wola Prażmowska (Mazowieckie, gm. Prażmów)

495 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
14700 m2
-
15852487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033354 15852487 Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2541 m² i wymiarach około 114 m x 22,5 m, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem MN1 zabudowa ...

Sowia Wola Folwarczna (Mazowieckie, gm. Czosnów)

380 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2541 m2
-
15833665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935708 15833665 Działka inwestycyjna 4,68 ha przy trasie S17 idealna pod magazyn lub logistykęNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4,68 ha, położona w miejscowości Wola Karczewska, gmina Wiązowna, bezpośrednio przy trasie ekspresowej S17 (stron...

Wola Karczewska (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

9 828 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
46800 m2
-
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15600436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22196592 15600436 PODKOŃSKA WOLA - ( miejscowość położona 10 minut drogi od Rawy Mazowieckiej i 15minut od Tomaszowa Mazowieckiego ) - ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1297 m2.Media - woda na działce - prąd na działce - siła na działce...

Podkońska Wola (Łódzkie, gm. Czerniewice)

199 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1298 m2
-
15798186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26164537 15798186 DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY 2 430 m² + BUDYNEK GOSPODARCZY OK. 100 m²Wola Puczniewska, gm. Lutomiersk spokojna okolica, świetny dojazd do ŁodziNa sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 2 430 m², położonych w malowniczej i...

Wola Puczniewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

210 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2430 m2
-