• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15895763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962922 15895763 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej.To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę z miasta przy zachowaniu pełnej dostępności komunikacyjnej..Parametry dzi...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

499 000 PLN

-
-
1892 m2
-
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15877374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27567689 15877374 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal inwestycyjny 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż lokal o powierzchni 344 m², położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25. Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną z...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

999 000 PLN (2 904 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15894320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940455 15894320 Ta nieruchomość to doskonała inwestycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie.Lokal ma bardzo dobre warunki nasłonecznienia, co sprawi...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
1
52 m2
1965
15894636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27947972 15894636 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w miejscowości Wola Sernicka, w gminie Serniki. Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na...

Wola Sernicka (Lubelskie, gm. Serniki)

169 000 PLN

-
-
2125 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15829375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26638356 15829375 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 0,56 ha, położony w bliskiej odległości trasy S7Działka sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę budynku usługowo-magazynowego.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 999 000 PLN

-
-
5628 m2
-
14993109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6259642 14993109 Działki gruntu o powierzchni 32.951 m2.Nieruchomość składa się z 20 działek o ok 1000 m2 plus drogi dojazdowe. Media - woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja przy działce.Teren zabudowy mieszkaniowo - usługowy MU do których obowiązuje przeznaczanie:pod...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

8 237 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
32951 m2
-
15264582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14183204 15264582 Działka rolna o powierzchni 3600 m2, wymiary 81-44Media - prąd w odległości ok 80mDziałka zadrzewiona.Możliwość kupienia pojedynczej działki 1200 m cena 85.000 złTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego...

Wola Prażmowska (Mazowieckie, gm. Prażmów)

330 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
3600 m2
-