• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 519

15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15893429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911374 15893429 Ok.Jagodno3pok.taraskomórkagarażpartertopPrezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze z 2 i jest z 2014 roku. Kluczowe informacje:• dwie sypialnie - 12,44m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 774 zł/m2)

3
1
53 m2
2014
15893759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919463 15893759 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 001 PLN (13 852 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15893458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911380 15893458 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 156 zł/m2)

2
1
41.05 m2
1970
15840248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772176 15840248 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEMBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Każde mieszkanie ma taras, balkon lub log...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 432 PLN (12 732 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15828190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26627273 15828190 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem ul. Semaforowa Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z tarasem, klimatyzacją, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórką lokatorską (3,32 m), zlokalizowane prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2016
15890635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882672 15890635 Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu INVITE- Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać na zdjęciach, bez najemców, gotowy do sprzedaży i szybkiego ro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (12 216 zł/m2)

1
-
77.77 m2
2014
15887588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787496 15887588 Jeśli potrzebujesz mieszkania w centrum gdzie w pobliżu masz park, tramwaj i Dworzec Główny - to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja skupiająca najważniejsze punkty miasta. Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (14 630 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
15870657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435969 15870657 Opiekun ofertyMaciej Mituś+48 602 101 602 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomości stanowi jej istotny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
1
54 m2
1979
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15640964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23071550 15640964 Opiekun ofertyKrzysztof Dudektel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy Krzyki.Lokalizacja w sąsiedztwie ul. Krzyckiej zapewnia dostęp do pełnej i...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 998 PLN (14 565 zł/m2)

2
-
46 m2
2014