• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 519

15727837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24726212 15727837 Opiekun oferty Krzysztof Dudektel. 602 101 602 Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój i zieleń, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć relaks i odpoczynek na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (16 486 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15893295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906818 15893295 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 288 PLN (12 440 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15873352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515831 15873352 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Mieszkania oddane do użytku. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 402 PLN (16 297 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15892979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899540 15892979 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 023 PLN (10 356 zł/m2)

1
-
76 m2
-
15894422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942014 15894422 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji.Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Przygotowane do zamieszkania. Wyposażenie: meble w zabudowie, piekarnik, kuchenka, lodówka, zmywarka.Do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

747 300 PLN (15 900 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15846011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26873406 15846011 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki na zielonym osiedlu pod Wrocławiem, garaż w budynku. Planowany odbiór- II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięciopokojo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024
15776666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25715412 15776666 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięci...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 012 725 PLN (11 253 zł/m2)

5
2
90 m2
2024
15613985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485959 15613985 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale usługowe w stanie deweloperskim już po odbiorze. Pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

11
-
32 m2
2022
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Pięknej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926