• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 519

15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15858374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Gotowe | Garaż | Rynek, Parki, UE - 10min 27146980 15858374 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta i zapewnia wygo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15705781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum - 10min do PKP - 15min do Politechniki 24285925 15705781 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,38 m², położonego na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kniaziewicza we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy jednej z bocznych ulic, z bezp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

556 000 PLN (12 087 zł/m2)

3
1
46 m2
1880
15877049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562116 15877049 Opiekun oferty:Kamil Morka602 101 602Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

646 350 PLN (15 031 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15863089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238348 15863089 Opiekun oferty:Kamil Morka602 101 602Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 866 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15889879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27862875 15889879 Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Opolskiej.Zapraszam na kameralne spotkanie w naszym biurze.Po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 783 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15859978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179718 15859978 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona je...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

584 284 PLN (16 230 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15863609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253386 15863609 Opiekun nieruchomości:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości.Układ pomieszczeń:Salon 16,94 mPokój 9,62 mPokój 11,68 mKuchnia 5,74 mŁazienka z wc ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
2014
15894239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27934869 15894239 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15890418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877137 15890418 Opiekun oferty:Krzysztof DudekFunkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostępem do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
34 m2
2027
15888300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808974 15888300 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 496 PLN (13 659 zł/m2)

3
1
63 m2
2027