• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 73

15848270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935182 15848270 Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Ząbek – idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub zabudowę bliźniaczą. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52 m długości i 17 m szerokości.Dojazd do działki drogą utwardzoną. ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 149 000 PLN

-
-
884 m2
-
15718047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24545258 15718047 Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 145 m2 (całkowitej 180 m2) w Ząbkach.Dom ma podłączone wszystkie media miejskie od około 5 lat kanalizacja miejska ,woda miejska i własną ,gaz .Ogrzewanie nowym piecem Co gazowym oraz kominek .Na parterze są...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 439 000 PLN (7 994 zł/m2)

6
-
180 m2
1995
15620769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22611677 15620769 ZĄBKI....1065M2 ....BUDOWLANA....MEDIA....PRĄD ,WODA ,GAZ , KANALIZACJA....Działka w Ząbkach 1065 m2 .Kształt prostokąt.Na działce gaz i prąd, kanalizacja ,woda w ulicy. Dojazd asfaltowy.Teren objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 500 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15877620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27574767 15877620 Rodzinny Ogród Działkowy Media Świetna lokalizacja Na sprzedaż prawo do użytkowania działka rekreacyjna ROD, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ząbki. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na odpoczynek blisko miasta lub...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

88 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
350 m2
-
15883784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675731 15883784 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w ścisłym centrum Ząbek, przy ul. Orla!Teren doskonale nadaje się do realizacji inwestycji deweloperskich, idealny dla inwestorów i deweloperów szukających atrakcyjnego gruntu w dynamicznie rozwijającym się rejonie.Nier...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

3 500 000 PLN (2 809 zł/m2)

-
-
1246 m2
-
15861664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210383 15861664 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Ząbek 58,8 mkw Balkon z widokiem 2 minuty do PKPNa sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od razu po zakupie. Mieszkanie jest położone w doskonałej lokalizacji – zal...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (12 931 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15874975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27521855 15874975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną w ROD Kaczeniec o powierzchni 300 m². Działka jest ogrodzona i ma utwardzony dojazd. Znajdziesz tu dostęp do prądu, wody oraz szamba, co zapewnia komfort w użytkowaniu.Idea...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

90 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
300 m2
-
15868321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27378648 15868321 Są takie miejsca, które nie próbują być największe, najdroższe czy najbardziej spektakularne. Zamiast tego oferują coś znacznie cenniejszego – wygodę życia, dobrą lokalizację i przestrzeń, która po prostu działa. I właśnie do tej kategorii należy to ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

540 800 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
41.6 m2
2004
15866040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27308132 15866040 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segment składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, pokoju otwartego (możliwość przerob...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

4
-
96 m2
2021
15859319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę wielomieszkaniową i nie tylko 27167487 15859319 Do sprzedaży działka pod zabudowę wielorodzinnąbliźniacząwolnostojącą jednorodzinnąDziałka nr. 20 przy ul. Jaśminowej o powierzchni 455 m2 w kształcie kwadratu. Jej wymiary to 20.70 m. szerokości na 20.70 m. głębokości. Na działce płaski teren, w sąs...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

800 000 PLN

-
-
455 m2
-
15767488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem i widokiem na las! 25528488 15767488 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m² z ogrodem około 50 m² w Ząbkach!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w spokojnej części Ząbek, tuż przy lesie.To doskon...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

780 000 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
2012
15517664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20319644 15517664 WIELORODZINNA! w centrum Ząbek! 4.200.000zł NETTO! Działka budowlana dla dewelopera świetna lokalizacja Warunki zabudowy według mpzp: podstawowe przeznaczenie > na zabudowę wielorodzinną ilub jednorodzinną. Z uwzględnieniem PUM - 2425 m2 (4...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

4 200 000 PLN

-
-
4300 m2
-