• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zabrze

Znalezionych ofert: 71

15630620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22850491 15630620 Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłego domu położonego na działce mierzącej 1277 m2 w dzielnicy Kończyce, w Zabrzu. Dom ten to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jego objętość to aż 1023 m2, natomiast jego powierzchnia użytkowa wynosi około 25...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

549 000 PLN (1 430 zł/m2)

8
2
384 m2
1906
15791201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25986784 15791201 Zabrze ul. Kasprowicza! Nowe osiedle! 0statnie budowlane w cichej i zielonej okolicy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Zabrzu - Biskupice przy ul. Kasprowicza Dostępnych są dwi...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

240 996 PLN

-
-
604 m2
-
15872868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502948 15872868 Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika).Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po powrocie z pracy nie musisz szukać miejsca parkingowego. Zaprasz...

Zabrze (Maciejów) (Śląskie, gm. Zabrze)

229 000 PLN (7 387 zł/m2)

2
1
31 m2
2000
15891309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894435 15891309 Zabrze, ul. Klonowa - tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m²Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy Zabrza przy ul. Kl...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

289 000 PLN (6 149 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15730784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784731 15730784 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Z WIELOLETNIMI NAJEMCAMI!Sprzedam dom na działce 1000m2 z budynkami zaadaptowanymi na mieszkaniapokoje przeznaczone na wynajem zlokalizowany w Zabrzu blisko KSSE. Całkowita powierzchnia przeznaczona na wynajem to około 440 m...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

12
-
440 m2
1950
15863566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27252205 15863566 Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13 m2 zlokalizowanego w Zabrzu (Maciejów) przy ul. Wolności.Mieszkanie znajd...

Zabrze (Maciejów) (Śląskie, gm. Zabrze)

249 000 PLN (8 032 zł/m2)

2
1
31 m2
2000
15865053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282570 15865053 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem parkingowym ? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,17 m2 d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

319 000 PLN (6 787 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15890003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27866784 15890003 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Zabrze ZaborzePoremba Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w dzielnicy ZaborzePoremba w Zabrze. Lokal został urządzony z dbałością o deta...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

419 000 PLN (8 216 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15136867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10691287 15136867 Lokal usługowo-handlowy w Centrum Zabrza obok dworca PKP przy ruchliwej ulicy Lokal handlowo-usługowy w Centrum Zabrza przy ruchliwej ulicy oraz dworcu PKP.Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwo...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

350 000 PLN (10 938 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15722177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24616940 15722177 KOMFORTOWE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku w Zabrzu - zielona cz...

Zabrze (Osiedle kotarbińskiego) (Śląskie, gm. Zabrze)

375 000 PLN (7 212 zł/m2)

2
-
52 m2
1983
15716912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24522654 15716912 Zabrze Grzybowice ul. Witosa Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - Przedpokoju z Aneksem Kuchennym(lodówka, mikrofalówka, płyta...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

175 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15675474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23752564 15675474 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na bezpośrednią prezentację tego wyjątkowego obiektu, aby na własne oczy przekonać się o jego potencjale i charakterze. Odkryj ze mną inwestycję, która może zmienić Twoją przyszłość.- pow. kamienicy ok około 800 m...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 900 000 PLN (2 169 zł/m2)

4
-
876 m2
1925