• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zabrze

Znalezionych ofert: 71

15491218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757362 15491218 Budynek hali w konstrukcji mieszanej-stalowej wypełnionej murowaną cegłą,wymiary budynku głównego: - długość 57,2m - szerokość 11,6m, część dobudowana od płn - zach. o wym. 18m długości i 6,1m szerokości Suwnica 5t Wysokość pomieszczenia ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

3 000 000 PLN (3 876 zł/m2)

11
-
774 m2
-
15858791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27155269 15858791 Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Duża kuchnia pozwala na postawienie stołu z krzesłami, p...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

336 000 PLN (6 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15775068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25662764 15775068 Nieruchomość z charakterem i swoją niepowtarzalną historią.Na sprzedaż przestronny i reprezentacyjny budynek o łącznej powierzchni ok. 750m2, położony w ścisłym centrum Zabrza, przy ulicy Boboli, w niedalekiej odległości od głównego Zabrzańskiego dep...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 700 000 PLN (3 600 zł/m2)

3
1
750 m2
1901
15865923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie na os. Kopernika 27305377 15865923 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego.W...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 365 zł/m2)

2
1
52 m2
1982
15839044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737495 15839044 Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku aglomeracji śląskiej, blisko autostrady A1, szybko i łatwo można się d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

139 900 PLN (6 359 zł/m2)

1
1
22 m2
1970
15848940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952431 15848940 Mieszkanie dla każdego !!! Gotowiec inwestycyjny - wysoki popyt na najem.Format najchętniej wybierany przez najemców singli i pary.Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Lokal o pow. 28 m² po remoncie, położony n...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

258 000 PLN (9 214 zł/m2)

2
1
28 m2
1940
15865456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300263 15865456 Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga 60 m² 1 piętro kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Borsiga w ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (4 917 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15795537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26097757 15795537 Na sprzedaż prezentujemy: działkę zlokalizowaną w Zabrzu (Rokitnicy) w cenie 119 000 zł.Nieruchomość o nieregularnym kształcie, rozciągająca się na przestrzeni 2 720 m², znajdująca się w bliskim sąsiedztwie innych zabudowań.Nieruchomość oznaczona jes...

Zabrze (Rokitnica) (Śląskie, gm. Zabrze)

119 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
2720 m2
-
15720095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24585418 15720095 MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynale...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
-
12785828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85667 12785828 Do sprzedania obiekt przemysłowy w centrum Zabrza, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrad A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej łączącej najważniejsze miasta regionu. Na działce o powierzchni 67...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

5 800 000 PLN (967 zł/m2)

11
-
6000 m2
-
15736916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24881706 15736916 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas!Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które położone jest w kamienicy przy ulicy Lutra w Zabrzu. To rozkładowe, prz...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 883 zł/m2)

3
-
111 m2
1900
15762236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25400929 15762236 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego blokusegmentu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zabrza - ul. G...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

259 000 PLN (4 047 zł/m2)

4
-
64 m2
-