• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zduńska Wola

Znalezionych ofert: 20

15721962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom marzeń – Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 24610288 15721962 Na sprzedaż: Wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m² Powierzchnia całkowita: 276,10 m² Działka: 1848 m² Rok budowy: 2014 Garaż: 36,6 m²Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i po...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 599 360 PLN (5 795 zł/m2)

5
2
276 m2
2014
15894320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940455 15894320 Ta nieruchomość to doskonała inwestycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie.Lokal ma bardzo dobre warunki nasłonecznienia, co sprawi...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
1
52 m2
1965
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15894298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 27939985 15894298 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, a je...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

499 360 PLN (4 127 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15691284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w świetnej lokalizacji, dostępny od zaraz 24014450 15691284 Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw.Działka o powierzchni 409 m² ogrodzona i zadbana, z licznymi nasadzeniami, o regular...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

495 360 PLN (2 692 zł/m2)

5
2
184 m2
1970
15885075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 3 pokoje z loggią- Zduńska Wola 27716686 15885075 Przytulne i funkcjonalne 3 pokoje z loggią - Zduńska Wola, ul. SieradzkaSzukasz mieszkania, które od razu daje poczucie „domu”, a jednocześnie pozwala wprowadzić własny styl? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkani...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

368 360 PLN (5 756 zł/m2)

3
1
64 m2
1995
14975877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5921909 14975877 Działka przemysłowo-usługowa 3679 m2, Zduńska Wola Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w Zduńskiej Woli. Teren o powierzchni 3679 m2, o idealnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Działka nie objęta MPZP, w studium zagospodarowania przeznaczeni...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

441 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3679 m2
-
15467246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19208622 15467246 Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowy w Zduńskiej Woli położony w dogodnej lokalizacji w niedalekiej odległości od węzła trasy S8 oraz PKP Cargo Karsznice. Obecnie nieruchomość w większości wynajmowana, obecny przychód miesięczny to 48 tysięcy zł...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

6 500 000 PLN (3 495 zł/m2)

11
-
1860 m2
1968
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

449 360 PLN (7 133 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15878184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27590150 15878184 Nieruchomość składa się z 3 działek (w obrębie 20) o łącznej powierzchni ok. 0,94 ha.Numery działek w kolejności od ul. Zduńskiej to 161 (działka o pow. ok. 7,35 arów przy ulicy niezbudowana), nr 179 o pow. ok. 55,6 arów (zabudowana parterowym bud. ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

700 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15827665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje, os. Manhattan, gotowe do zamieszkania 26591859 15827665 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wieniawskiego 6 na osiedlu Manhattan.Okolica świetnie sprawdzi się jako miejsce zamieszkania dla każdego.W pobliżu znajdu...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

365 360 PLN (7 612 zł/m2)

2
1
48 m2
1994
12355915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6953774 12355915 Dwie działki w cenie jednej. Bardzo atrakcyjna oferta. Oferujemy na sprzedaż dwie działki. Jedna o powierzchni 910 m2, na której mieści się sad i druga o powierzchni 2769 m2. Idealna nieruchomość dla inwestora lub rodziny z dziećmi. Cicha i spokojna ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

440 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3679 m2
-