• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zduńska Wola

Znalezionych ofert: 20

15702024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24227779 15702024 Na sprzedaż lokal użytkowy 660 m² Zduńska Wola, ul. Złotnickiego centrum miastaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Zduńskiej Woli, przy ul. Złotnickiego 10. Budynek o łącznej powierzchni ok. 660 m² znajduje się w p...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

4 700 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
663 m2
2005
15875006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa rezydencja z basenem! 27524882 15875006 Stylowy dom jednorodzinny w charakterze rezydencji, który możesz ukończyć według własnej koncepcji! Nieruchomość leży w Zduńskiej Woli - Nowe Miasto przy ul. Bukowej, na działce o powierzchni 2265 mkw. W pobliżu jest zalew Kępina. Do węzła Zduńska Wo...

Zduńska Wola, Bukowa

1 099 000 PLN (2 054 zł/m2)

7
2
535 m2
2018
15873999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zapleczem produkcyjnym – start od zaraz 27517893 15873999 Dom z zapleczem usługowym 215,52 m² potencjał inwestycyjny działka 1 240 m², Zduńska WolaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję komfortowego domu jednorodzinnego z rozbudowaną infrastrukturą usługowo...

Zduńska Wola, Jasna

1 390 360 PLN (6 467 zł/m2)

6
2
215 m2
2012
15460477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19059052 15460477 Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej okolicy, ale jednocześnie w bliskości aglomeracji. Opis nieruchomości:Nier...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (2 955 zł/m2)

5
2
220 m2
1988
13860056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37761 13860056 Zduńska Wola, obiekt biurowo-techniczny, 1168 m2, sprzedam, 900 000 zł, netto. Na sprzedaż działka zabudowana kompleksem biurowo-mieszkalnym i gospodarczym. Na nieruchomość składają się budynki: - biurowo-techniczny o powierzchni 537,95 m...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

900 000 PLN (771 zł/m2)

11
1
1168 m2
-
15346104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16407301 15346104 Sprawdź ile można zdziałać na tak dużej działce w doskonałej lokalizacji Przedstawiam państwu działkę usługowo - mieszkalną o powierzchni ponad 2000 mkw, która znajduje się w Zduńskiej Woli. Dzięki swojej lokalizacji idealnie nadaje się pod inwestyc...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

330 000 PLN (162 zł/m2)

-
-
2041 m2
-
15735077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Zduńskiej Woli na Nowym Mieście 24849450 15735077 Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, Nowe Miasto ✨Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardzie...

Zduńska Wola, Wspólna

798 000 PLN (5 660 zł/m2)

5
1
141 m2
2014
14578719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24529 14578719 FUNKCJONUJĄCY OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY ZLOKALIZOWANY W CENTRUM ZDUŃSKIEJ WOLI Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość, zlokalizowana w centrum miasta, pozwalająca na wiele zastosowań. Obiekt można zaadoptować pod działalność produkcyjną, u...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

5 000 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
1200 m2
-