• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Adamowizna

Znalezionych ofert: 17

15838807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26732396 15838807 Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położonego w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m, stan deweloperski. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Wiatrołap o pow.6,2 m oraz łazienka o pow. 2,0 m. ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (8 136 zł/m2)

4
-
118 m2
2026
15101549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9838011 15101549 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15100900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9828547 15100900 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15894129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27926321 15894129 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bez pośredników. Bliźniak Adamowizna, ul. Z. Nałkowskiej.Kompletnie wyposażony wyjątkowy dom z dużym tarasem czesciowo zadaszonym, pięknym ogrodem oraz wiatą garażową.Lokal o powierzchni użytkowej 138 m2...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (11 522 zł/m2)

4
-
138 m2
2022
15794608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26076634 15794608 Środkowy segment o pow. 107m2 wraz z garażem w bryle oraz poddaszem użytkowym, usytuowany na działce 250m2 gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:Parter:- Przedpokój- Toaleta- Salon z aneksem kuchennym- Spiżarka-...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (10 187 zł/m2)

4
-
107 m2
2020
15848166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26934929 15848166 Parterowy dom z dużą działką .Powierzchnia użytkowa domu: 119,5 m².Powierzchnia działki: 882 m².Dodatkowo: poddasze ok. 100 m² z doprowadzonymi instalacjami .Garaż oraz 2 zadaszone miejsca postojowe z pełnym oświetleniem.Wydzielony licznik wody ogrod...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 450 000 PLN (12 083 zł/m2)

4
-
120 m2
2006
15889777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27861202 15889777 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie na pograniczu z Grodziskiem Mazowieckim i wsią Szczęsne.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 126,5 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 600 m2.Nieruchomość...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 540 zł/m2)

5
2
126 m2
2025
15890133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27871987 15890133 Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 120 m2. Do każdego lokalu przynależy działka do wyłącznego korzystania o wielkości 380 m2.Przemyślany i wygodny projekt.Parter składa się z:- salonu 21 m2- aneksu kuchennego 8 m2- wiatrołapu 6 m2- toalety ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15889304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846774 15889304 Inwestycja Adamowizna- DOSTĘPNY Ostatni Lokal-Przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrówPełen stan deweloperskiPiec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniuRozkład pomieszczeńParter;- Salon z aneksem kuchennym- 31...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
2
143 m2
2026
15858423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149399 15858423 Nowoczesny dom na sprzedaż bliźniak 113 m² działka 548 m² garaż pompa ciepła Adamowizna-Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 113 m², położony w zielonej i spokojnej miejscowości Adamowizna, zaledwie ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (9 292 zł/m2)

4
1
113 m2
2026
15888338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810008 15888338 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 140 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 750 m2.Nieruchomość znajduję się około 2,5km od szkoły w Adamowiźnie.Dom znaj...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 098 000 PLN (7 843 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15887997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27799558 15887997 Indywidualny projekt budynku.W cenie nieruchomości jest projekt kuchni oraz zniżka na wykonanie mebli kuchennych.Nowoczesna i elegancka bryła domu z dużymi oknami przesuwnymi w części dziennej oraz oknami do samej podłogi w części prywatnej, garażem ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (7 137 zł/m2)

5
2
182 m2
2025