• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Adamowizna

Znalezionych ofert: 17

15887687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791159 15887687 Lokal narożny w budynku dwulokalowym na zamkniętym osiedlu.Kameralne osiedle położone wśród nowej zabudowy i terenów zielonych.Każdy z lokali ma powierzchnię 140 m2 na działkach od 350 m2 do 450 m2.Budowany z użyciem dobrej jakości materiałów.Parter:...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

895 000 PLN (6 393 zł/m2)

5
1
140 m2
2025
15863164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27239414 15863164 Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Adamowiznie kGrodziska Maz. posadowiony na urokliwej dużej działce 1630 m2. W skład domu wchodzi:Parter:- Przedsionek - Mała łazienka 4,5 m2- Duży salon 60 m2- Aneks kuchenny 12 m2- Sypialnia 20 m2Półpiętro ok ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

6
2
180 m2
2000
15841560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791815 15841560 Nowoczesna willa dwulokalowa 2025 Adamowizna k. Grodziska MazowieckiegoWyjątkowa oferta w bardzo atrakcyjnej cenie!Szukasz nowoczesnego domu, który łączy wysoki standard, prywatność i świetną lokalizację a przy tym oferuje realną wartość za rozsąd...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 049 000 PLN (9 283 zł/m2)

4
-
113 m2
2025
15838806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26732397 15838806 Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali - każdy po 118,7 m2. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Wiatrołap o pow. 6,2 ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 920 000 PLN (8 101 zł/m2)

8
-
237 m2
2026
15820224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26595165 15820224 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie na pograniczu z Grodziskiem Mazowieckim i wsią Szczęsne.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 126,5 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 600 m2.Nieruchomość...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 540 zł/m2)

5
2
126 m2
2025