• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 41

15815332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182 m2 w Konstancinie / Kwiatowa 26597311 15815332 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego PRZEDSPRZEDAŻ    dom 182 m2 działka 500 m2 1 999 900 zł PROMOCYJNA CENA NA PIERWSZĄ POŁÓWKĘ DOMU!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNI...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 999 900 PLN (10 988 zł/m2)

6
2
182 m2
2027
15792051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z potencjałem - Konstancin-Jeziorna 26005232 15792051 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2 z ogrodem oraz drzewostanem mieszanym w przewadze starodrzewia sosnowego. Działk...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 999 000 PLN (12 444 zł/m2)

6
4
241 m2
2001
15866596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321030 15866596 Wyjątkowa willa w sercu Konstancina-Jeziorny – prestiż, natura i komfort w jednym miejscuZapraszamy do odkrycia niezwykłej, klimatycznej willi położonej w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny – uzdrowiskowej strefie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (18 660 zł/m2)

8
4
418 m2
1997
15869858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27410871 15869858 Dom z dużym potencjałem! Położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy na dzień otwarty, aby zobaczyć ten dom na żywo – 9 maja 2026 r., w godzinach 11:00–14:00. *W o...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 285 000 PLN (10 881 zł/m2)

4
2
210 m2
1998
13564759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja basenem w Konstancinie 1869586 13564759 REZYDENCJA W KONSTANCINIEElegancka rezydencja w najbardziej prestiżowym przedmieściu Warszawy . Zaprojektowana dla rodziny. Wykonana z najlepszych materiałów. Blisko do szkoły amerykańskiej.Lokalizacja cicha i spokojna, sąsiedztwo to domy jednorodzin...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

9
5
740 m2
2008
15210852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna bryła architektoniczna 12722082 15210852 NOWOCZESNY DOM W KONSTANCINIE  JEZIORNEJCała  inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.W tym przypadku to dom wolnostojący.Nowoczesny design i świetna architektura. Dom jest elegancki , jednor...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
280 m2
2023
15711221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24394461 15711221 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (11 312 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15117764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna rezydencja KONSTANCIN 10240543 15117764 NOWOCZESNA NOWA REZYDENCJA Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnico...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 500 000 PLN (17 516 zł/m2)

7
-
314 m2
2023
15504415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne segmenty 20019983 15504415 RODZINNE SEGMENTY Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizo...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 909 500 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
167 m2
2024
14933787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5040294 14933787 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (10 407 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15795644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klasyk Konstancin A 26101551 15795644 Elegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina.Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny - w kameralnej części strefy A, To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (16 957 zł/m2)

6
-
460 m2
-
15857772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie/ stylowa cegła/20 min do Warszawy 27133360 15857772 DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z ponadczasową estetyką ręcznie formowanej cegły.To propozycj...

Konstancin-Jeziorna (Jastrzębie) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

990 000 PLN (8 919 zł/m2)

4
2
111 m2
2026