• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 42

15857772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie/ stylowa cegła/20 min do Warszawy 27133360 15857772 DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z ponadczasową estetyką ręcznie formowanej cegły.To propozycj...

Konstancin-Jeziorna (Jastrzębie) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

990 000 PLN (8 919 zł/m2)

4
2
111 m2
2026
15680787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23836088 15680787 Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna642 m² 7 pokoi działka 3318 m² garaż saunaZ wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni 642 m², położoną na przepięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 3318 m². N...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 600 000 PLN (11 054 zł/m2)

7
3
778 m2
2005
13565011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa rezydencja w Konstancinie 1870064 13565011 WYJĄTKOWA REZYDENCJAUnikatowa rezydencja z przepiękną działką o powierzchni prawie hektara co jest ewenementem w Konstancinie . Architektura to połączenie stylu i dobrego smaku. Świetnie zaplanowana i wykonana z najlepszych materiałów.Duże doświetlon...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

25 000 000 PLN (21 739 zł/m2)

12
5
1150 m2
2002
15787075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25916940 15787075 Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Jastrzębiu - Konstancin. Dom posadowiony na działce 912 m2. ROZKŁAD: PARTER: - garaż (jednostanowiskowy) ok. 19m2 - salon ok. 35m2 połączony z kuchnią ok. 11m...

1 770 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
177 m2
2007
15777986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25739198 15777986 Willa na sprzedaż – Konstancin-Jeziorna, Strefa AElegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina.Do sprzedaży wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny – w kameralnej części strefy A, przy zbieg...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (18 571 zł/m2)

6
-
420 m2
1997
15826889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645308 15826889 Podstawowe zalety: historyczny dworek z duszą, duża działka o regularnym kształcie, starodrzew i część leśna, pełne media, ogromny potencjał aranżacyjny, możliwość stworzenia prywatnej rezydencji, prestiżowa lokalizacja w strefie A Konstancin-Jeziorn...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (19 841 zł/m2)

5
-
126 m2
1921
15826890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645309 15826890 Podstawowe zalety: duża działka w strefie uzdrowiskowej A, historyczna willa z lat 20. XX wieku, prestiżowa lokalizacja wśród rezydencji, dojrzały starodrzew tworzący prywatny park, pełne media, szerokie możliwości inwestycyjne, unikatowa lokalizacja...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

12 500 000 PLN (38 941 zł/m2)

11
-
321 m2
1912
15817883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641875 15817883 Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiemstawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat. W tym przypadku możesz się cieszyć od razu. Kameralne miejsce, z wła...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 200 000 PLN (13 333 zł/m2)

6
3
165 m2
1995
15336530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16146087 15336530 W lubianej części Konstancina, Cegielni Chylickiej, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Wolno stojący dom zrealizowany w technologii tradycyjnej w oparciu o indywidualny projekt. Funkcjonalnie zaaranżowana jasna przestrzeń, zorganizowana na 2 ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 999 999 PLN (9 009 zł/m2)

8
3
444 m2
1998
15728997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24754822 15728997 Wnętrze – przestrzeń, która oddycha Już od progu czuć tu harmonię. Na parterze czeka na Ciebie elegancki salon (36,18 m²) z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na ogród – idealne miejsce na rodzinne wieczory i spotkania z przyjaciółmi. Obok – jadalnia ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 850 000 PLN (13 045 zł/m2)

6
2
218.48 m2
2007
15461450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19084769 15461450 Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w sercu zielonych terenów Konstancina Jeziornej w pobliżu Chyliczek.Wokół mnóstwo zieleni,  działka o regularnym kształcie  skąpana we wspaniałej roślinności również ze starodrzewem.  Dom doskonale  sp...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 899 000 PLN (7 783 zł/m2)

6
2
244 m2
2005
14715249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 169713 14715249 Narożny segment na lubianym os. OGRODY BIELAWY w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej i os.KONSTANCJA. Doskonała oferta dla rodziny z dziećmi. Na tym monitorowanym osiedlu zorganizowano bezpieczny plac zabaw. Dwukondygnacyjny dom, z podwójnym garażem i o...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (12 077 zł/m2)

5
2
207 m2
2009