• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 22

15896190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27971514 15896190 Dom 163 m2 - piękna działka 657 m2 - RybnikNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony przy ul. Boguszowickiej w Rybniku z 1933 r. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, autostrady A1 oraz trasy PszczynaRacibórz. Nieruch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

399 000 PLN (2 463 zł/m2)

6
1
162 m2
1933
15875670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27556023 15875670 Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce dla dużej rodziny lub osób szukających ucieczki od miejskiego zgie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 280 000 PLN (5 020 zł/m2)

7
2
255 m2
2020
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15878937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602828 15878937 Dom 198 m² - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m²Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia własnej działalności. Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (4 288 zł/m2)

5
3
198 m2
1975
15876588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27541523 15876588 Dom 245 m² - działka 1772 m² - centrum + ciszaPołączenie, które rzadko się trafia bliskość centrum i jednocześnie spokój, zieleń oraz prywatność. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna do stworzenia domu według własnej wizji.Najważniejsze informa...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

549 000 PLN (2 241 zł/m2)

7
2
245 m2
1948
15885383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728362 15885383 Dom z fotowoltaiką - Ligota - 165 m² - 984 m² działkiTopowa lokalizacja, wszystko wyremontowane - wystarczy tylko odświeżyć i można mieszkać! Do tego fotowoltaika na starych zasadach i pełne wyposażenie w cenie.Najważniejsze informacje- powierzchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 150 000 PLN (6 970 zł/m2)

5
2
165 m2
1970
15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995
14696578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164066 14696578 Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu ! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania PREMIUM z ogródkami, które można wynająć 12 osobom naraz. Wynajmując krótko lub długo terminowo przy minimal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

679 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
1
123 m2
1945
15779145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766751 15779145 Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania!Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom z poddaszem możliwym do własnej adaptacji, wybu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 069 000 PLN (7 636 zł/m2)

4
1
140 m2
2019
15716142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507350 15716142 Wyjątkowy, ekonomiczny dom po kapitalnym remoncie nowoczesny styl, klimat i zero nakładów!Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni ok. 120 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Spółdzielczej. To idealna propozycja dla osób ceniących wys...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

815 000 PLN (6 792 zł/m2)

5
2
120 m2
1935