• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 22

15894954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952992 15894954 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15877028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562081 15877028 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika – Zebrzydowicach, przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość idealna dla ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 695 000 PLN (6 753 zł/m2)

5
2
251 m2
2008
15827807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633327 15827807 Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. MorwowaNa sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku - dzielnicy Golejów, przy cichej i kameralnej ulicy Morwowej. Nieruchomość usytuowana jest z dala od ruchliwej ul. Gl...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

4
2
120 m2
1984
15812294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473556 15812294 Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok!Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (Zebrzydowice), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - blisko lasu, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo szybkim ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (4 000 zł/m2)

4
-
80 m2
1940
15701064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24210794 15701064 Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika Północ. To wyjątkowa oferta dla rodzi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

599 000 PLN (4 372 zł/m2)

6
2
137 m2
1996
15866111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27311885 15866111 Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami . Piętro to mieszkanie o powierzchni 60 m 2 ( w kt&oacute...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

500 000 PLN (4 545 zł/m2)

5
-
110 m2
1960
15690808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24005404 15690808 Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać w cichej okolicy, a zarazem świetnej lokalizacji!Na sprzedaż przestronny, 2-kondygnacyjny dom o pow. 160 m2, usytuowany przy ul. SOBIKA (tuż obok centrum Rybnika).Z zewnątrz budynek prezentuje się dobr...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

8
1
160 m2
1991
15474281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19381318 15474281 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1.Prawo włas...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

351 605 PLN (2 408 zł/m2)

6
-
146 m2
-