• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 49

15797480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużym ogrodem w cichej okolicy 26147068 15797480 Na sprzedaż 5-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 360m2, na działce 1200m2, Białołęka, Brzeziny.Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe, niedaleko żłobek, przedszkole, s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
360 m2
2012
15851002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27011215 15851002 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m², położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Dąbrówce Szlacheckiej przy ul. Modlińskiej na warsz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 690 000 PLN (10 563 zł/m2)

5
3
160 m2
2004
15840367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak przy lesie / Białołęka 26774607 15840367 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 125 m², położony w spokojnej, zielonej części Białołęki - na osiedlu Choszczówka. Do centrum Warszawy 30 min autem, 5 min spacerem do przystanku autobusowego. Nieruchomość znaj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (8 400 zł/m2)

4
1
125 m2
2026
15766892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM PREMIUM na łonie natury 25514523 15766892 Dom premium na Zielonej Białołęce - w otulinie Puszczy SłupeckiejNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Warszawy. Dom o wysokim standardzie, położony tuż przy Puszczy Słupeckiej, to idealne miejsce zar...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (10 455 zł/m2)

7
2
220 m2
2007
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15823473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633205 15823473 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie developerskim, położony w malowniczej okolicy, wśród lasów i sosnowych pagórków, na ul. Dębowej 4 w Warszawie, tuż przy granicy Jabłonny. Dom, wybudowany w 2025 roku, oferuje przestronną powierzchnię, której c...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15775336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25666245 15775336 Na sprzedaż ,parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 161 m², zlokalizowany w Warszawie, w malowniczej dzielnicy..Dom został zbudowany w 2000 roku.Dom charakteryzuje się doskonałym nasłonecznieniem, co sprawia, że wnętrza są jasne i przytulne. Z oki...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (14 286 zł/m2)

5
2
161 m2
2000
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15684509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906646 15684509 Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m² Twój dom w mieście, blisko naturyTen przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Białołęki oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia prywat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (13 688 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
14985109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6115867 14985109 Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na terenie Białołęki (Henryków). Budynek o powierzchni użytkowej ok 290 m2, użytkowany od 1997 roku posadowiony jest na działce o powierzchni 1695 m2.Dom jest zaopatrzony we wszystkie media, łącznie z kanali...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (9 310 zł/m2)

8
3
290 m2
1997
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
15890549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na bliskiej Białołęce 27879114 15890549 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Białołęce.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużej rodz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
350 m2
2000