• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 49

15598802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22156207 15598802 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny skrajny segment, położony na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 m² znajduje się na działce o powierzchni 400 m² i została oddana do użytku w 2022 roku. Zosta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (12 765 zł/m2)

5
2
170 m2
2022
15889458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27851013 15889458 Bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Warszawa Białołęka, ul. OlesinNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki - Kobiałka, przy ul. Olesin. Inwestyc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 900 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
183 m2
2025
15852478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27033352 15852478 BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje z myślą o osobach, które szukają przestrzeni, prywatności oraz ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
177 m2
2026
15796383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26118946 15796383 Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość na Białołęce, w formie skrajnego segmentu w zabudowie szeregowej. Budynek posiada dwie kondygnacje mieszkalne oraz ocieplone poddasze z możliwością zagospodarowania - sprawdzi się jako dodatkowa przestrzeń maga...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 735 000 PLN (12 049 zł/m2)

5
-
144 m2
2009
15612772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem 22455852 15612772 Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż  o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka samochodów, motocykli, rowerów i innego sprzętu.Obecnie funkcjonuje z podzi...

Warszawa (Białołęka), Stanisława Chudoby

4 150 000 PLN (5 946 zł/m2)

7
3
698 m2
2012
15881775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27648813 15881775 MALOWNICZA POSIADŁOŚĆ W HENRYKOWIE. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie - Wiśniewie.Dom jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, co wpływa na komfort m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
14700574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165081 14700574 Bezinwestycyjny - piękny luksusowo wykończony dom materiałami wysokiej jakości. Na podłodze w salonie i sypialniach parkiet jesionowy, schody dębowe, w kuchnii jadalni piękny gres szkliwiony, w łazienkach terakoty i glazury... W domu pozostanie pełna...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (8 296 zł/m2)

5
-
223 m2
2008
13597998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98524 13597998 PRAWDZIWIE ARTYSTYCZNA POSIADŁOŚĆ W LESIE W GRANICACH MIASTANa sprzedaż unikatowa rezydencja położona w sercu lasu, w Henrykowie na Białołęce zaledwie 12 km od Pałacu Kultury i Nauki. Dojazd ze Śródmieścia zajmuje około 15 minut, co czyni to miejsce ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

5
-
300 m2
2000
15782423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
własny ogród_ raj dla dzieci 25842870 15782423 Jeśli chcesz:- nowoczesnej bryły budynku- gotowego na już segmentu- zabudowy bezczynszowej- bez podatku i prowizjitomamy w SPRZEDAŻY:• Segmenty w różnych metrażach - wybór należy do Ciebie• Oddanie inwestycji: przekazanie kluczy 2025 rokuLOKALIZACJA:...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (8 943 zł/m2)

5
2
123 m2
2025
15844813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846730 15844813 Na sprzedaż Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej ul. Danusi 35, Białołęka (część bliższa), Warszawa 120 m² 2020 r.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Danusi 35 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
2
120 m2
2020
15642610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23113677 15642610 Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m², usytuowany na 400 metrowej działce. Nieruchomość została oddana w 2022 roku. Dom wybud...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 000 PLN (12 614 zł/m2)

5
-
176 m2
2022
15699301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24164859 15699301 Dom na Tarchominie w zabudowie bliźniaczej składający się z :parter - wiatrołap, kuchnia, spiżarnia, salon łazienka z prysznicemNa podłodze gres szkliwionyI piętro - 3 sypialnie w tym 1 z garderobą, łazienka z wannąna podłodze panelepiwnica - garaż n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
-
180 m2
2025