• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 40

15889540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27852135 15889540 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul. Wawrzyniaka.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 099 000 PLN (9 498 zł/m2)

10
-
221 m2
1979
15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00 !Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997
15606096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22322163 15606096 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości: Teren domków jednorodzinnych z przeznaczeniem mieszkania i prowadzenia działalności gospoda...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 695 000 PLN (6 738 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15417628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18077637 15417628 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
14756203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48909 14756203 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Otoczenie:Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.Nieruchomość:Powierzchnia gruntu 1714m2 Powierzchnia domu 367m2 PARTER:- salon- ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 000 PLN (13 079 zł/m2)

7
-
367 m2
2011
15466263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19182218 15466263 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 602101602Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie zagospodarowanego ogrodu, który zapewnia mieszkańcom prywa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 490 000 PLN (8 554 zł/m2)

6
-
408 m2
2000
15433060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18423509 15433060 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026