• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 40

15872621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499266 15872621 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Polecam do kupienia piętro zadbanego dwurodzinnego domu (95,4m2) wraz z poddaszem do wyłącznego korzystania z możliwością adaptacji oraz piwnicami o łącznej powierzchni 29,5m2. Działka wielkości 491 m2 jest ładn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 000 PLN (7 642 zł/m2)

3
1
137.4 m2
-
14152417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 104342 14152417 Tu nie zapraszam Cię do `oferty`  Tu zapraszam Cię do PRZESTRZENI z klasą gdzie żyjesz na własnych zasadach. Dom z duszą. Przestrzeń, która czuje więcej **Zostały tylko 3 domy.** To ogłoszenie nie jest dla każdego.   Jest dla tych, którzy szukają m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

5
-
131 m2
2025
14528678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 139048 14528678 ZAPRASZAMY NA ETAP II Już GOTOWY DO ODBIORU ZOSTAŁO KILKA DOMÓW ! Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum dzielnica KRZYKI. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami w nie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
100 m2
2025
14521488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 138318 14521488 Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ WROCŁAW KRZYKI. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami w niepowtarzalnym stylu. Domy sprzedawane są w standardzie dewelopersk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 165 000 PLN (8 893 zł/m2)

4
-
131 m2
2025
15800439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
151,48 MKW| GARAŻ| REKUPERACJA| 0% PROWIZJI|OGRÓD 26213976 15800439 Bliźniak 151,48 m² + ogród 150 m² 0% prowizji 5 lat gwarancji Rekuperacja Garaż Możliwy zakup przez osoby spoza UENowoczesny bliźniak o powierzchni 151,48 m² z pięknym ogrodem 150 m² o nasłonecznieniu południowo-wschodnim.Nieruchomość bezpośredni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (7 609 zł/m2)

6
2
151 m2
2025
15667236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23596090 15667236 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość – elegancki, przestronny dom szeregowy o powierzchni 150 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia – na zielonym i spokojnym Jagodnie.Idealne miejsce dla wymagających – ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 000 PLN (14 417 zł/m2)

7
3
163 m2
2019
15785615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25887483 15785615 Na sprzedaż: przestronny dom 229 m² z osobnym mieszkaniem – Wrocław, Wojszyce.LokalizacjaPrestiżowe, ciche Wojszyce – bardzo blisko centrum Wrocławia, z szybkim dojazdem komunikacją miejską i autem. W pobliżu: szkoły podstawowe, sklepy, usługi, kości...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 590 000 PLN (6 816 zł/m2)

6
-
380 m2
-
15756504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja | dom Wrocław Krzyki 25255572 15756504 Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu.Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powierzchnia użytkowa 90,1 m2Ogródek około 45m22 balkony po około 4,5m2cena razem z miejscem postojowym 958 797,50 złw...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 797 PLN (10 487 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15526560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20511951 15526560 ul. Rybnicka okoliceKupujący nie płaci prowizjiPrzestronny, zadbany, ponadczasowy wolnostojący dom z 2001 roku o powierzchni całkowitej około 240 m, który usytuowany jest na działce o pow. 432 m w pięknym i spokojnym miejscu blisko Centrum. Nieruchom...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 575 000 PLN (6 563 zł/m2)

6
3
240 m2
2001
15784801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja do końca listopada | dom we Wrocławiu 25861694 15784801 Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu.Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powierzchnia użytkowa 93,24 m2Ogródek około 40m22 balkony po około 4,5m2cena razem z miejscem postojowym 991 689 złw t...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

976 689 PLN (10 502 zł/m2)

4
-
93 m2
2025
15752089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Ołtaszynie – nowoczesne rozwiązania! 25152880 15752089 Na sprzedaż: dom wolnostojący z ogrodem - Wrocław, OłtaszynPowierzchnia całkowita: 194,39 m²Działka: 601 m²Układ: 2 kondygnacje + garażIdealny dla: rodziny dwupokoleniowej lub osób szukających domu z możliwością prowadzenia działalnościLokalizacja:Ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (9 742 zł/m2)

12
2
194 m2
-
15805992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szereg Krzyki 26319687 15805992 Dom w zabudowie szeregowej na Krzykach - wyjątkowa lokalizacja i nowoczesne technologie!Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji, brak podatku PCC!Jeśli szukasz domu w świetnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją i nowoczesnymi rozwiązaniami...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

897 565 PLN (10 085 zł/m2)

5
-
89 m2
2025