• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 282

15851127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 125 m2, Zaścianki 27012275 15851127 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu nowoczesny, środkowy segment w zabudowie szeregowej, w stanie deweloper...

Zaścianki (Podlaskie, gm. Supraśl)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
2
125 m2
2026
15851570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, 6 pokoi, w Ostrowi Mazowieckiej. 27012763 15851570 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Ostrowi Mazowieckiej o powierzchni 238 m2, usytuow...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

1 200 000 PLN (3 692 zł/m2)

6
2
325 m2
-
15851387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w centrum Choroszczy 27012758 15851387 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu kamienicę na sprzedaż w centrum miasta Choroszcz. Nieruchomość o powierzchni...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 999 000 PLN (7 996 zł/m2)

5
-
250 m2
-
15851612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy szeregowe na sprzedaż 27012800 15851612 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na os. Zawady. Domy są w stani...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (5 491 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15851393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Ul. Stroma 430m2 pod Twoją Inwestycję 27012794 15851393 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dużego, piętrowego domu położonego przy ulicy Stromej na działce o powie...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
4
430 m2
1985
15885924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743839 15885924 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom położony w malowniczej okolicy lasów Popowskich oraz u zbiegu rzeki Bug i Narew. W odległości 10 minut od Serocka. Komunikację miejską zapewnia darmowy transport publiczny do Serocka, Legionowa oraz do...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

4
-
77 m2
2010
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15872313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490058 15872313 Dom wolnostojący 151 m² działka 660 m² garaż 2 auta blisko PoznaniaNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Kaźmierz z bardzo dobrym dojazdem do Poznania, Tarnowa Podgórnego i Szamotuł....

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

650 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15787629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25931595 15787629 KOSZTY BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!Wyjątkowa nieruchomość w Kożuchowie czeka na nowego właściciela! Jeśli szukasz niebanalnego miejsca, które daje więcej niż standardowa kostka z lat 90., trafiłeś pod właściwy adres. Prezentujemy dom, który łączy funkc...

Kożuchów (Lubuskie, gm. Kożuchów)

399 999 PLN (2 687 zł/m2)

3
2
148.86 m2
2011
15785023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25865501 15785023 Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej – przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320 m², położony na pięknej, zagospodarowanej działce o powierz...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

3 400 000 PLN (10 625 zł/m2)

7
3
320 m2
2000
15499124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19913298 15499124 Dom z charakterem w Żarkach Wielkich – gotowy, by stać się Twoim miejscem na ziemi! Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, w której cisza, komfort i funkcjonalność spotykają się w jednym miejscu? Ten dom w Żarkach Wielkich ma wszystko, czego potrzeb...

Żarki Wielkie (Lubuskie, gm. Trzebiel)

790 000 PLN (4 771 zł/m2)

7
2
165.6 m2
1997
15886272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751337 15886272 Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, murowany, niepodpiwniczony, położony na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.NIERUCHOMOŚĆ Dom wzniesiono w 2023r. na działce o pow. 1,41 ha. Powierzchnia całkowita domu około 780m...

Cisna (Podkarpackie, gm. Cisna)

6 000 000 PLN (7 692 zł/m2)

12
-
780 m2
2023