• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 302

15851238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Raczkach dla 2 rodzin 27012712 15851238 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rezydencja klasy PREMIUM w Raczkach Dom dla wymagających Przestrzeń, komfort i nowoczesna ...

Raczki (Podlaskie, gm. Raczki)

2 000 000 PLN (4 405 zł/m2)

8
2
454 m2
2016
15851187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012694 15851187 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 148,53m2 (użytkowa 130,5m2)...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (6 074 zł/m2)

5
2
148 m2
2025
15851272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajna szeregówka, 5 min od Centrum 27012684 15851272 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesna szeregówka w stanie deweloperskim, położona na cenionym osiedlu Osied...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

830 000 PLN (8 646 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15851247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka | Osiedle Mickiewicza | bez czynszu 27012683 15851247 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesna szeregówka w stanie deweloperskim, położona na cenionym osiedlu Osied...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (8 229 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15851290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, Serski Las, 115m2 27012637 15851290 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom w sercu Puszczy Augustowskiej 1,2 km od Jeziora Serwy Cisza, natura, przestrzeńNa sprz...

Serski Las (Podlaskie, gm. Płaska)

529 000 PLN (3 527 zł/m2)

4
1
150 m2
2017
15878065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący Barszczewo 27587892 15878065 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.LUKSUSOWA REZYDENCJA NOWOCZESNA TECHNOLOGIA GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BLISKO BIAŁEGOSTOKUWyj...

Barszczewo (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 490 000 PLN (5 399 zł/m2)

5
1
276 m2
2016
15876806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy blisko jeziora – Serwy, gm. Płaska 27555632 15876806 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwa domy blisko jeziora Serwy - Serwy, gm. PłaskaNa sprzedaż nieruchomość składająca się z d...

Serwy (Podlaskie, gm. Płaska)

1 980 000 PLN (11 379 zł/m2)

3
2
174 m2
2021
15865934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Olecko ul. Kościuszki 300m od jeziora 27305779 15865934 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

880 000 PLN (4 400 zł/m2)

6
1
200 m2
1997
15865108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat w Białowieży 27288758 15865108 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białowieża. Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż:- funkcjonujący od wielu lat, rozpoznawalny, ...

Białowieża (Podlaskie, gm. Białowieża)

2 850 000 PLN (7 125 zł/m2)

10
5
400 m2
2013
15858922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż Sobolewo 27157722 15858922 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym ( okna, dach, elewacja)  o powierzchn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

790 000 PLN (6 031 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15856608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej Grabówka 27095597 15856608 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,22 m², położony na dzia...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

780 000 PLN (6 240 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15866239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak Wygoda 27316363 15866239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom typu bliźniak po generalnym remoncie, położony n...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

4
2
150 m2
1970