• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 324

15532047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20633093 15532047 Kraków Podgórze Duchackie, Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej ( częściowo po remoncie) położony na działce 650 m2 Rozkład pomieszczeń: Piwnica -( pokój,kuchnia,łazienka,przedpokój) 70m2 -12 w ziemi &f...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 000 PLN (10 278 zł/m2)

9
-
180 m2
1970
15886331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27753763 15886331 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBobrowiczki - dom jednorodzinny w stanie deweloperskim polozony w bliskiej odleglosci trasy ekspresowej S6 , dzieki czemu dojazd do wiekszych miast SlupskKoszalin , to tylko kilkanascie minut , Slawno kilk...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

600 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15846542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26889444 15846542 Przedstawiam do sprzedaży dom dla rodziny o powierzchni 244m2.Wolnostojący dom jednorodzinny położony w Lednicy Górnej, w gminie Wieliczka, oddany do użytkowania w 2011 roku. Zaprojektowany z myślą o potrzebach mieszkaniowych 5-6 osobowej rodziny. Bu...

Lednica Górna (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 099 000 PLN (8 602 zł/m2)

5
2
244 m2
2011
15858456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149403 15858456 Nowoczesny dom wolnostojący 100 m² działka 1000 m² Adamów przy granicy z Milanówkiem ogród nowa inwestycja.W spokojnej, zielonej okolicy z dobrą komunikacją do pobliskich miejscowości. Nieruchomość idealna dla osób szukających nowoczesnego domu p...

Adamów (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

4
1
100 m2
2026
15858439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149402 15858439 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Kady, na pograniczu Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie oferuje spokojne otoczenie nowej zabudowy je...

Kady (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (7 786 zł/m2)

5
1
140 m2
2026
15796979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26134696 15796979 Dom:powierzchnia użytkowa: 67 m²powierzchnia po podłodze: 87,97 m²2 kondygnacje + piwnicapoddasze użytkowenowy dach, budynek ocieplonytechnologia tradycyjna cegła, ocieplenie styropianem 10 cmodnowiona elewacja i podbitka dachowaRozkład pomieszczeń:...

Biórków Mały (Małopolskie, gm. Koniusza)

579 000 PLN (6 655 zł/m2)

5
1
87 m2
1970
15762482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25405482 15762482 Wyjątkowy bliźniak 240 m² - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m², trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym centrum Łomianek przy ul. Kusocińskiego. Dom posiada 4 duże pokoje, 3 łazienk...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 100 000 PLN (8 714 zł/m2)

5
3
241 m2
1988
15840389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774634 15840389 Nieruchomość o realnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych miejscowości pod Warszawą Michałowicach. Duża działka, funkcja domu dwurodzinnego oraz istniejąca zabudowa tworzą solidną podstawę do be...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 400 000 PLN (12 014 zł/m2)

7
4
283 m2
2000
15834934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707483 15834934 Nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim z garażem Postoliska k. Tłuszcza. Marzysz o własnym, nowym domu pod Warszawą, w którym sama zdecydujesz o finalnym wykończeniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy narożny segment A3 zabudow...

Postoliska (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15711561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24405366 15711561 Jeśli szukasz miejsca, w którym dzieci mogą bezpiecznie dorastać, a codzienność nie oznacza kompromisów ten dom w Zasani spełni te oczekiwania.Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z w...

Zasań (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 250 000 PLN (9 000 zł/m2)

5
3
250 m2
2020
15820220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633125 15820220 Prezentuję Państwu  nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 128,5 m², położony w urokliwej lokalizacji  tuż obok Oleśnicy w miejscowości Cieśle. To komfortowy i energooszczędny dom, zbudowany w 2024 roku. Dom jest ogrzewany pompą ciepła, co z...

Cieśle (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
1
128 m2
2024
15738037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24900710 15738037 Na sprzedaż dom do wykończenia z dużą działką i lasem Bogoniowice, woj. małopolskieOferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na dolinę, w miejscowości Bogoniowice k. Ciężkowic.Domlata 60te., 3 poziomy użytkowe...

Bogoniowice (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

700 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
200 m2
1980