• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15762482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25405482 15762482 Wyjątkowy bliźniak 240 m² - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m², trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym centrum Łomianek przy ul. Kusocińskiego. Dom posiada 4 duże pokoje, 3 łazienk...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 100 000 PLN (8 714 zł/m2)

5
3
241 m2
1988
15840389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774634 15840389 Nieruchomość o realnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych miejscowości pod Warszawą Michałowicach. Duża działka, funkcja domu dwurodzinnego oraz istniejąca zabudowa tworzą solidną podstawę do be...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 400 000 PLN (12 014 zł/m2)

7
4
283 m2
2000
15834934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707483 15834934 Nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim z garażem Postoliska k. Tłuszcza. Marzysz o własnym, nowym domu pod Warszawą, w którym sama zdecydujesz o finalnym wykończeniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy narożny segment A3 zabudow...

Postoliska (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15711561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24405366 15711561 Jeśli szukasz miejsca, w którym dzieci mogą bezpiecznie dorastać, a codzienność nie oznacza kompromisów ten dom w Zasani spełni te oczekiwania.Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z w...

Zasań (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 250 000 PLN (9 000 zł/m2)

5
3
250 m2
2020
15820220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633125 15820220 Prezentuję Państwu  nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 128,5 m², położony w urokliwej lokalizacji  tuż obok Oleśnicy w miejscowości Cieśle. To komfortowy i energooszczędny dom, zbudowany w 2024 roku. Dom jest ogrzewany pompą ciepła, co z...

Cieśle (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
1
128 m2
2024
15738037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24900710 15738037 Na sprzedaż dom do wykończenia z dużą działką i lasem Bogoniowice, woj. małopolskieOferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na dolinę, w miejscowości Bogoniowice k. Ciężkowic.Domlata 60te., 3 poziomy użytkowe...

Bogoniowice (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

700 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
200 m2
1980
15886335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blizniak, centrum, 3 pokoje, ogródek, garaż 27753313 15886335 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom- blizniak w miejscowości Starogard Gdański na ulicy Matejki.Oferowana nieruchomość będzie dobrym wyborem dla osób pragnących zaszyć się gdzieś na uboczu, jednocześnie chcą...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

640 000 PLN (10 323 zł/m2)

4
1
62 m2
2003
15866116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na naturę 27312049 15866116 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na sprzedaż - Olszanka, gm. Rutka-Tartak (Podlaskie)Powierzchnia działki:...

Olszanka (Podlaskie, gm. Rutka-Tartak)

1 500 000 PLN (3 750 zł/m2)

10
-
400 m2
1980
15859633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Sejnach do wykończenia z działką 27173960 15859633 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom bliźniak - Sejny, ul. Cisowa.Budynek typu bliźniak, składający się z dwóch n...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

179 000 PLN (1 492 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15858931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż Sobolewo 27157819 15858931 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym ( okna, dach, elewacja) w zabudowie b...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

710 000 PLN (5 420 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15851212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012695 15851212 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 150,44m2 (użytkowa 133,8m2)...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2025
15851355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko marzeń w miejscowości Kumiała 27012642 15851355 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.SIEDLISKO NA SPRZEDAŻ - KUMIAŁA 1 MIN DO KORYCINA 5 MIN DO SUCHOWOLI 20 MIN DO BIAŁEGOSTO...

Kumiała (Podlaskie, gm. Korycin)

349 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
9496 m2
1950