• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 322

15869119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401495 15869119 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m², zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach Lubaczowa.Nieruchomość daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwes...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

648 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15850988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011140 15850988 Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło PoznaniaPrezentowany dom - w zabudowie bliźniaczej- składa się z 6 pokoi, idealny do r...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

789 000 PLN (5 441 zł/m2)

6
2
145 m2
2026
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15694165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24077617 15694165 Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiżZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To miejsce, które łączy w sobie ponadczasowy styl, imp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

7
3
400 m2
2007
15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996
15806048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26321638 15806048 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Ostrołęce dwa domy na jednej, 810-metrowej działce, położone w spokojnej, zielonej części miasta osiedlu Leśniewo.Na posesji znajdują się dwie niezależne zabudowy:1. Dom drewniany (1969 r.) 45 m²częściowo odrem...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
2
100 m2
2000
15882388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661412 15882388 ...

Woryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

2 975 000 PLN (7 808 zł/m2)

8
-
381 m2
2022
15775561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25681069 15775561 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500.Powierzchnia użytkowa 203,6 m², działka 1203 m² w spokojnej części Modliborzyc (woj. lubelskie).Dom z pełnym piętrem, dużymi przesz...

Modliborzyce (Lubelskie, gm. Modliborzyce)

648 000 PLN (3 176 zł/m2)

5
3
204 m2
2022
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750