• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 335

15651141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23330003 15651141 Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części BrwinowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Brwinowa. Nieruchomość łączy komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

6
3
200 m2
-
15527627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20542197 15527627 Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestoraSzukasz wyjątkowego miejsca, które łączy klimat przedwojennej architektury z wygodą współczesnego życia? Ten dom w centrum Pruszkowa to propozycja, która wyróżnia się charakt...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15822174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633177 15822174 Na sprzedaż  budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu indywidualnego położony na 995 m2 ogrodzonej działce  w Nowym Zieluniu w gminie Lidzbark. Nieruchomość  o powierzchni 125,98  m² zachwyca nowoczesnym stylem, a z ceną wynoszącą 670 000 PLN...

Nowy Zieluń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
1
125 m2
2022
15781492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25829531 15781492 Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życiaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy Warszawy. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standa...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
3
156 m2
2025
15717803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540068 15717803 Urokliwy dom w Ornecie, ul. Elbląska!Marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego miejsca na ziemi? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom wolnostojący w Ornecie przy ulicy Elbląskiej, idealny dla osób ceniących sobie historyczny charakter i chcących nadać nie...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
1
80 m2
1920
15888408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27813771 15888408 Na sprzedaż Luksusowa rezydencja w prestiżowym osiedlu Ventana Walendów pod WarszawąElegancja, nowoczesność i komfort zamknięte w wyjątkowej rezydencji położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod Warszawą. Ta nieruchomość została ...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 000 000 PLN (11 538 zł/m2)

5
2
260 m2
2009
15869119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401495 15869119 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m², zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach Lubaczowa.Nieruchomość daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwes...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

648 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15850988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011140 15850988 Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło PoznaniaPrezentowany dom - w zabudowie bliźniaczej- składa się z 6 pokoi, idealny do r...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

789 000 PLN (5 441 zł/m2)

6
2
145 m2
2026
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15694165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24077617 15694165 Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiżZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To miejsce, które łączy w sobie ponadczasowy styl, imp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

7
3
400 m2
2007
15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996
15806048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26321638 15806048 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Ostrołęce dwa domy na jednej, 810-metrowej działce, położone w spokojnej, zielonej części miasta osiedlu Leśniewo.Na posesji znajdują się dwie niezależne zabudowy:1. Dom drewniany (1969 r.) 45 m²częściowo odrem...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
2
100 m2
2000