• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15500394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19937273 15500394 Nie przegap okazji na zakup domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie, która gwarantuje bliskość natury dzięki sąsiedztwu z jeziorami Sukiel i Ukiel, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do centrum miasta Olsztyn. Dzięki temu m...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 250 000 PLN (4 808 zł/m2)

5
2
260 m2
2000
15434979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18466358 15434979 WYSOKA STOPA ZWROTU ! CAŁOŚĆ WYNAJĘTADOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD, OBIEKT po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca.Powierzchnia działki 2100 mkw.powierzchnia użytkowa budynku: 2845 mkwłącznie wyposaż...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950
15351226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554633 15351226 DOM WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY (5-8 pok) Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKOŃCZENIA PODDASZA, POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA, DUŻA DZIAŁKANieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, posiada ogromny potencjał ze względu na powier...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

3 300 000 PLN (9 244 zł/m2)

7
3
357 m2
2017
15651056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23329961 15651056 Wyjątkowa inwestycja w sercu Mazur! Dom z ogromnym potencjałem w Mikołajkach, przy Jeziorze Tałckim!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 180 m², położonego w prestiżowej części malowniczych Mikołajek, przy ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 760 000 PLN (9 778 zł/m2)

8
5
180 m2
2018
14316383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109114 14316383 Wyjątkowo pięknie położony dom jednorodzinny w Starym PuszczykowieUrokliwy parterowy dom wolnostojący położony bezpośrednio przy terenach leśnych, o powierzchni użytkowej 135 mkw,( całkowitej150 m2 ): 4 sypialnie, salon, duża kuchnia z jadalnią, łazi...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 700 000 PLN (11 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2008
15883896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ddom wolnostojący z przestrzenią na działaność 27684456 15883896 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYPomieszczenia gospodarcze doskonale nadające się na dział. gospodarczą.Dogodna lokalizacja, w dzielnicy domów jednorodzinnych...

Sulęczyno (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

1 150 000 PLN (7 188 zł/m2)

5
1
160 m2
2001
15886179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący|Duża działka|Pompa ciepła 27750026 15886179 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny z dużą działką w Wejherowie - idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Nierucho...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 200 000 PLN (3 438 zł/m2)

6
2
349 m2
1991
15884722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom z garażem i ogrodem 27710294 15884722 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom jednorodzinny położony przy ul. Klubowej 9 w miejscowości Linia, w gminie Linia, to atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana na s...

Linia (Pomorskie, gm. Linia)

649 000 PLN (4 187 zł/m2)

6
1
155 m2
1965
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15877990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOCZESNY DOM ZEROENERGETYCZNY POŁCHÓWKO 27586692 15877990 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom modułowy klasy premium, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Połchówko, zaledwie 10 ...

Połchówko (Pomorskie, gm. Krokowa)

1 390 000 PLN (9 586 zł/m2)

3
2
145 m2
2023
15885031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716104 15885031 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 19 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P19 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025