• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15651056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23329961 15651056 Wyjątkowa inwestycja w sercu Mazur! Dom z ogromnym potencjałem w Mikołajkach, przy Jeziorze Tałckim!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 180 m², położonego w prestiżowej części malowniczych Mikołajek, przy ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 760 000 PLN (9 778 zł/m2)

8
5
180 m2
2018
14316383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109114 14316383 Wyjątkowo pięknie położony dom jednorodzinny w Starym PuszczykowieUrokliwy parterowy dom wolnostojący położony bezpośrednio przy terenach leśnych, o powierzchni użytkowej 135 mkw,( całkowitej150 m2 ): 4 sypialnie, salon, duża kuchnia z jadalnią, łazi...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 700 000 PLN (11 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2008
15883896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ddom wolnostojący z przestrzenią na działaność 27684456 15883896 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYPomieszczenia gospodarcze doskonale nadające się na dział. gospodarczą.Dogodna lokalizacja, w dzielnicy domów jednorodzinnych...

Sulęczyno (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

1 150 000 PLN (7 188 zł/m2)

5
1
160 m2
2001
15886179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący|Duża działka|Pompa ciepła 27750026 15886179 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny z dużą działką w Wejherowie - idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Nierucho...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 200 000 PLN (3 438 zł/m2)

6
2
349 m2
1991
15884722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom z garażem i ogrodem 27710294 15884722 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom jednorodzinny położony przy ul. Klubowej 9 w miejscowości Linia, w gminie Linia, to atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana na s...

Linia (Pomorskie, gm. Linia)

649 000 PLN (4 187 zł/m2)

6
1
155 m2
1965
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15877990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOCZESNY DOM ZEROENERGETYCZNY POŁCHÓWKO 27586692 15877990 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom modułowy klasy premium, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Połchówko, zaledwie 10 ...

Połchówko (Pomorskie, gm. Krokowa)

1 390 000 PLN (9 586 zł/m2)

3
2
145 m2
2023
15885031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716104 15885031 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 19 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P19 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15793737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26045295 15793737 Dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym zielonym osiedlu.Na powierzchnię domu składają się:PRZYZIEMIE: garaż 1 stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), kotłownia, PARTER: wiatrołap, przedpokój, bardzo przestronny salon (30 m2), d...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (9 615 zł/m2)

4
2
130 m2
1976
15147391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10987858 15147391 Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idealnie ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
2
246.8 m2
1988
15888383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811351 15888383 Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Cholerzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalew na Piaskach Kryspinów To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia z szybkim...

Cholerzyn (Małopolskie, gm. Liszki)

2 990 000 PLN (9 286 zł/m2)

4
-
322 m2
2002
15888391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Pojezierzu na Mazurach Zach. 27811355 15888391 Dom na Pojezierzu na Mazurach Zach. Lokalizacja: wieś Podlasek 42 - gm. Biskupiec - pow. nowomiejski. - Dom po byłej szkole. Parterowy z poddaszem użytkowym i strychem i z małą piwnicą. - Wybudowany w 1935r. z czerwonej cegły i otynkowany. Stan tech....

Podlasek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

299 000 PLN (1 196 zł/m2)

4
1
250 m2
1935