• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 297

15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
13751479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2054873 13751479 Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce.Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie dwóch niezależnych przestrzeni parteru i piętra.Media miejskie w ul...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (6 317 zł/m2)

12
-
372 m2
1905
15888338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810008 15888338 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 140 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 750 m2.Nieruchomość znajduję się około 2,5km od szkoły w Adamowiźnie.Dom znaj...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 098 000 PLN (7 843 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15888334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27809954 15888334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Spokój, przestrzeń i własny prąd – klimatyczny bliźniak z ogrodem i kominkiem.Są miejsca, w których po prostu czujesz spokój.Tu masz przestrzeń do życia – bez pośpiechu, w swoim rytmie. Przestrzeń, która ...

Drawno (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

320 000 PLN (3 368 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15886751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766429 15886751 Na sprzedaż oferuję funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żórawie, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych.Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz szybki dojazd do miasta.Charakt...

Żórawie (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

899 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
142.13 m2
2008
15888337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810011 15888337 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m.Budy-GrzybekNajważniejsze informacje-powierzchnia domu: 132 m-liczba pokoi: 5-rok budowy: 2026-zabudowa bliźniacza-garaż w bu...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

5
2
132 m2
2026
15888340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810009 15888340 Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m.GOTOWY Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W jego skład wchodzą:-holl 4,45 m2-korytarz 4,...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 330 000 PLN (9 301 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15876274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom ze ścianą lasu - gotowy do wprowadzenia 27534867 15876274 Dom przy samym lesie cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe DąbieWyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew ptaków i ścianę lasu tuż za ogrodzeniem…To miejsce daje dokładnie to, czego dziś szuka coraz więcej osób - spokój, prywatność i kon...

Nowe Dąbie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2024
15725020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668278 15725020 Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodzinyKomfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zadbanej działce 953 m w prestiżowej i zielonej części Milanówka Północnego.Dom został wybudowany z cegły w 2000 ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 550 000 PLN (6 982 zł/m2)

6
3
222 m2
2000
15845772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869404 15845772 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m2 w miejscowości Pniowe.Parter o powierzchni 121,29 m2 obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 34 m2), trzy pokoje,...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (6 364 zł/m2)

4
-
121 m2
2025
15851539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 135 m² | Duża działka | Augustów 27012784 15851539 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom z dużą działką w Augustowie 135 m² 1300 m² działki Gotowy do zamieszkaniaSzukasz domu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
3
135 m2
2009
15885463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27731038 15885463 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKup bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy Wawer...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 900 PLN (12 692 zł/m2)

5
-
130 m2
2025