• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 300

15888334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27809954 15888334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Spokój, przestrzeń i własny prąd – klimatyczny bliźniak z ogrodem i kominkiem.Są miejsca, w których po prostu czujesz spokój.Tu masz przestrzeń do życia – bez pośpiechu, w swoim rytmie. Przestrzeń, która ...

Drawno (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

320 000 PLN (3 368 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15886751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766429 15886751 Na sprzedaż oferuję funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żórawie, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych.Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz szybki dojazd do miasta.Charakt...

Żórawie (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

899 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
142.13 m2
2008
15888337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810011 15888337 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m.Budy-GrzybekNajważniejsze informacje-powierzchnia domu: 132 m-liczba pokoi: 5-rok budowy: 2026-zabudowa bliźniacza-garaż w bu...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

5
2
132 m2
2026
15888340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810009 15888340 Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m.GOTOWY Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W jego skład wchodzą:-holl 4,45 m2-korytarz 4,...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 330 000 PLN (9 301 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15876274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom ze ścianą lasu - gotowy do wprowadzenia 27534867 15876274 Dom przy samym lesie cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe DąbieWyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew ptaków i ścianę lasu tuż za ogrodzeniem…To miejsce daje dokładnie to, czego dziś szuka coraz więcej osób - spokój, prywatność i kon...

Nowe Dąbie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2024
15725020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668278 15725020 Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodzinyKomfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zadbanej działce 953 m w prestiżowej i zielonej części Milanówka Północnego.Dom został wybudowany z cegły w 2000 ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 550 000 PLN (6 982 zł/m2)

6
3
222 m2
2000
15845772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869404 15845772 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m2 w miejscowości Pniowe.Parter o powierzchni 121,29 m2 obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 34 m2), trzy pokoje,...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (6 364 zł/m2)

4
-
121 m2
2025
15851539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 135 m² | Duża działka | Augustów 27012784 15851539 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom z dużą działką w Augustowie 135 m² 1300 m² działki Gotowy do zamieszkaniaSzukasz domu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
3
135 m2
2009
15885463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27731038 15885463 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKup bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy Wawer...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 900 PLN (12 692 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15823839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606151 15823839 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym, murowanym, wybudowanym w latach 80-tych XX wieku, w stanie surowym zamkniętym, z doprowadzonymi mediami w ładnej i spokojnej dzielnicy domów jednor...

Krasnystaw (Rońsko-kolonia) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

320 000 PLN (1 818 zł/m2)

6
-
176 m2
1986
15879151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój azyl wśród natury | Światłowód I Gaz 27609077 15879151 Dom z dobrą energią w otulinie kaszubskich lasów - miejsce, do którego chce się wracaćJeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć, zwolnić i poczuć się jak na wakacjach… właśnie je znalazłeś.Przedstawiam wyjątkowy całoroczny dom położony...

Sikorzyno (Stara sikorska huta) (Pomorskie, gm. Stężyca)

680 000 PLN (8 947 zł/m2)

3
1
76 m2
2005
15775899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem/Szeligi/blisko metro chrzanów 25689769 15775899 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej.Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo. Komunikację z centrum Warszawy umożliwia znakomita lokalizacja - 10 ...

Szeligi (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

2 170 000 PLN (11 793 zł/m2)

4
2
184 m2
1996