• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 331

15705521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281009 15705521 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (5 675 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15707425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24321360 15707425 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom zlokalizowany w odległości 7 km od centrum Zgorzelca, w Pokrzywniku. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 190 m2 wybudowany został pod koniec 2010 ...

Pokrzywnik (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 299 000 PLN (6 837 zł/m2)

4
-
190 m2
-
15888368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810888 15888368 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim. Planowany termin ukończenia inwestycji: czerwiec 2026r. Układ pom...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

779 000 PLN (8 031 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15793752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26047839 15793752 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Koźminie - zaledwie kilka kilometrów od centrum Zgorzelca! Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 3847 m2 . Każda z działek posiada bezpośredni dos...

Koźmin (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

399 000 PLN (4 926 zł/m2)

6
1
81 m2
-
15764807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25454820 15764807 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Koźminie - zaledwie kilka km od Zgorzelca! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1587 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynka...

Koźmin (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

335 000 PLN (4 786 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15487658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19675070 15487658 OBNIŻKA CENY! 949 000 zł TERAZ 899 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej położony w południowej części Zgorzelca przy ul. Mickiewicza. Budynek trzykondygnacyjny położony na działce o powierzchni 359 ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

899 000 PLN (3 211 zł/m2)

5
-
280 m2
-
15851533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 129 m² z ogrodem | Augustów 27012998 15851533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej Augustów, os. Borki. Przedstawiam ofertę...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

880 000 PLN (3 843 zł/m2)

6
3
229 m2
2015
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15673551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23708157 15673551 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zawidowie przy ul. Zgorzeleckiej. Działka powierzchni 962 m2 zabudowana jest budynkiem użytkowo mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Powierzc...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

389 000 PLN (1 945 zł/m2)

8
-
200 m2
-
15887520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Łuszczewie niedaleko jeziora 27784886 15887520 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 140 m², położony w spokojnej i malowniczej okolicy.Budynek składa się z parteru oraz poddasza przeznaczonego do własnej adaptacji,...

Łuszczewo (Wielkopolskie, gm. Skulsk)

490 000 PLN (3 500 zł/m2)

4
1
140 m2
2015
15731262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24790758 15731262 1590 000 zł TERAZ 1 399 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesny, przestronny, gotowy do zamieszkania dom zlokalizowany w Pieńsku. Wolnostojący budynek parterowy o powierzchni 176 m2 wybudowany został w 2018 roku wedłu...

Pieńsk (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

1 399 000 PLN (7 949 zł/m2)

4
3
176 m2
-