• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 331

15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15851315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 168 m² | 2-rodzinny | las | garaż 27012731 15851315 Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nieruchomości inwestycyjnej lub miejsca pod działalność usługową.Nieruchomość ...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
1986
15792022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak. 26003420 15792022 Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej wygodnego domu w dobrej lokalizacj...

Jankowo Gdańskie (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 250 000 PLN (10 163 zł/m2)

5
-
123 m2
2020
15888345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27810227 15888345 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15888344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810238 15888344 Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580mZostał ostatni lokal!!!!!Rozkład pomieszczeń :Parter:- przedsionek 4,43m2...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

925 000 PLN (6 703 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15888346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810229 15888346 Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność, ciszę i komfort codziennego życia.Powierzchnia domu: 110,82 m + poddaszeDziałka: ok. 450 mRozkład pomiesz...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 060 000 PLN (9 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2025
15879063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607585 15879063 Wyjątkowy dom przy lesie – przestrzeń, komfort i szybki dojazd do Poznania!Szukasz domu, który łączy solidność wykonania z bardzo atrakcyjnym położeniem? Ta oferta została stworzona z myślą o Tobie!Prezentujemy na sprzedaż wykończony z dbałością o de...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 650 000 PLN (6 965 zł/m2)

6
3
236.9 m2
2004
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
13751479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2054873 13751479 Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce.Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie dwóch niezależnych przestrzeni parteru i piętra.Media miejskie w ul...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (6 317 zł/m2)

12
-
372 m2
1905
15888338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810008 15888338 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 140 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 750 m2.Nieruchomość znajduję się około 2,5km od szkoły w Adamowiźnie.Dom znaj...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 098 000 PLN (7 843 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15888334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27809954 15888334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Spokój, przestrzeń i własny prąd – klimatyczny bliźniak z ogrodem i kominkiem.Są miejsca, w których po prostu czujesz spokój.Tu masz przestrzeń do życia – bez pośpiechu, w swoim rytmie. Przestrzeń, która ...

Drawno (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

320 000 PLN (3 368 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15886751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766429 15886751 Na sprzedaż oferuję funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żórawie, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych.Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz szybki dojazd do miasta.Charakt...

Żórawie (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

899 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
142.13 m2
2008