• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 342

14822428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26481 14822428 Budynek wolnostojący z oddzielnym wejściem na poddasze. Dom o powierzchni 120 m2 z poddaszem w całości podpiwniczony. Usytuowany na ładnej działce o powierzchni 594 m2. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, wiatrołap i p...

Opoczno (Łódzkie, gm. Opoczno)

370 000 PLN (3 083 zł/m2)

3
1
120 m2
1990
15888142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803180 15888142 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKupujący nie płaci prowizjiSzanowni Państwo,Prezentuję do sprzedaży przepiękny dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej części Łomianek. Nieruchomość ma bardzo funkcjonalny układ i świetne wykończenie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 499 000 PLN (10 369 zł/m2)

6
-
241 m2
2007
15888139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803183 15888139 Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej - idealne dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i funkcjonaln...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (8 194 zł/m2)

5
-
140.34 m2
2026
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013
15886744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27766436 15886744 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedlainwestycji (80 m) znajduje się ...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
1
128 m2
2026
15881738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27646812 15881738 UWAGA ! DOM SPRZEDAWANY W STANIE DEWELOPERSKIM. ODBIÓR W LIPCU 2026.ZAŁĄCZONE ZDJĘCIE OBRAZUJĄ:- WIZUALIZACJĘ- OBECNY STAN BUDOWY (kwiecień 2026),- STAN DEWELOPERSKI, który będzie przedmiotem sprzedaży.Realizowana inwestycja według projektu Archon - ...

Stasi Las (Mazowieckie, gm. Serock)

850 000 PLN (4 126 zł/m2)

4
2
206 m2
2026
15856693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27102597 15856693 Na sprzedaż dom jednorodzinny Słupsk, osiedle RyczewoNa sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej części Słupska na osiedlu Ryczewo, przy ulicy Drzymały. Nieruchomość o powierzchni około 160 m² powierzchni użytkowej , a łącznej ok ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

825 000 PLN (5 124 zł/m2)

6
1
161 m2
1984
15886843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768861 15886843 Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m² - Dojlidy Górne duże przeszklenia szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m² , położony w zielonej i spokojnej części Dojlid Górn...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

849 000 PLN (4 691 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15840719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowodworce |stan deweloperski |261 m2 |pełne media 26784209 15840719 Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w Nowodworcach - miejsca, w którym nowoczesna technologia spotyka się z ciszą, zielenią i komfortem życia pod miastem. To nowy, solidnie wybudowany dom o powierzchni 261 m², położony na pięknej działce 1 319 m²,...

Nowodworce (Podlaskie, gm. Wasilków)

1 790 000 PLN (6 858 zł/m2)

6
3
261 m2
2025
15773876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*173 m2* ul. Kozłowa* 4 sypialnie* 2 łazienki* 25641116 15773876 Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m² przestrzeni, w której się zakochasz!Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego.Wchodzisz i od razu wiesz — to nie jest zwykłe mieszkanie.Apartament przy ulicy Kozłowej, to przestrzeń, która zas...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (6 931 zł/m2)

5
2
173 m2
1998
15684966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w sercu Narwi 23911273 15684966 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Narwi, urokliwej miejscowości położonej w województwie podlaskim. To doskonała propozycja dla osób marzących o harmonijnym życiu blisko natury, które jednocześnie cenią sobie dost...

Narew (Podlaskie, gm. Narew)

420 000 PLN (2 442 zł/m2)

5
1
172 m2
1979
15675589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak stan surowy zamknięty - Bielsk Podlaski ! 23753899 15675589 W ofercie biura nieruchomości In-Home, na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie surowym zamkniętym z gotową elewacją i rozprowadzoną elektryką - Bielsk Podlaski!Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta mo...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

499 000 PLN (3 642 zł/m2)

4
2
137 m2
2021