• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 351

15888157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27804153 15888157 DAMIAN PONIKWIAAgent prowadzący504 254 407 Kupujący nie płaci prowizji 0%!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona bliźniaka.Nieruchomość położona jest zale...

Goleszów (Śląskie, gm. Goleszów)

660 000 PLN (2 444 zł/m2)

6
2
270 m2
1991
15888158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27804154 15888158 DAMIAN PONIKWIAAgent prowadzący504 254 407 Kupujący nie płaci prowizji 0%!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona bliźniaka.Nieruchomość położona jest zale...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

660 000 PLN (2 444 zł/m2)

6
2
270 m2
1991
15561900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21366527 15561900 GOTOWIEC INWESTYCYJNY-GOTOWE KWATERY PRACOWNICZE!! Świetna oferta ! Na sprzedaż działający biznes . Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, Obiekt składa się z 11 osobnych pokoi.- 6 pokoi o powierzchni 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

2 500 000 PLN (5 040 zł/m2)

12
8
496 m2
2001
15888026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799893 15888026 Dom, w którym codzienność zwalnia tempo… Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i zachody słońca zaglądające przez okno. To miejsce stworzone dla osób, które marzą o własnym azylu blisko natury — bez rezygnacj...

Benenard (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

950 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
160.93 m2
2025
15888152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803586 15888152 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według projektu Dom w klementynkach 2 R2, cenionego za funkcjonalność, nowoczesną bryłę oraz bardzo dobre doświetlenie wnętrz.Udział w drodze o wartości...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

779 034 PLN (7 491 zł/m2)

5
-
104 m2
2026
15724050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dworek 24651758 15724050 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800                          OFERTA  SKIEROWANA DLA INWESTORÓW !!!Do sprzedaży niezwykła nieruchomość z historią posadowiona na działce o powierzchni 1,648 ha położona w miejscowości Obiszów,  gm....

Obiszów (Dolnośląskie, gm. Grębocice)

499 888 PLN (417 zł/m2)

10
-
1200 m2
1900
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977
15471565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolnostojący, wszystkie media , komunikacja. 19311661 15471565 Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na  działce o powierzchni 915 m². Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego piętra, a także piwnicy, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i fun...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (7 429 zł/m2)

5
3
350 m2
2004
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15321190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały modrzewiowy Dwór z ogrodem i z 2 stawami 15716114 15321190 Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży unikatowy  Dwór modrzewiowy.Dwór drewniany o konstrukcji zrębowej i oszalowany, parterowy, z wysokim poddaszem przykrytym dachem czterospadowym kryty wiórem osikowym. Elewacja frontowa z pozornym boniowaniem 7...

Sulerzyż (Mazowieckie, gm. Glinojeck)

2 500 000 PLN (8 333 zł/m2)

6
-
300 m2
1825
15517205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem 4 pokoje Piaseczno 20304636 15517205 W ofercie na sprzedaż nowoczesny, zadbany nie wymagający nakładów finansowych dom w bardzo cichej zalesionej okolicy Piaseczna na uroczej działce z pięknym nie wymagającym pracy ogrodem. Piętrowy dom z dużym tarasem (50m2 - częściowo zadaszony) i pię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 200 000 PLN (12 360 zł/m2)

4
3
178 m2
2004
15535323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Małęczynie 120m2 20719367 15535323 Posiadamy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym.Obok również drugi taki sam dom na sprzedaż w tej samej cenie.Opis będzie dotyczył obu domów, każdy z nich w tej samej cenie 535 000 tys.Nieruchomość składa się z:- Salon+ ...

Małęczyn (Mazowieckie, gm. Gózd)

535 000 PLN (4 458 zł/m2)

3
1
120 m2
2023