• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 355

15860122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181390 15860122 Dom wolnostojący 200 m², 6 pokoi, PękaninoNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², położony na dużej działce 1097 m² w spokojnej miejscowości Pękanino (gmina Malechowo, powiat sławieński). Nieruchomość idealna dla rodziny ...

Pękanino (Zachodniopomorskie, gm. Malechowo)

625 000 PLN (3 125 zł/m2)

6
-
200 m2
1994
15239364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551271 15239364 Do sprzedaży działka o powierzchni 1000 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym (nie ma zgłoszenia do użytkowania) we wsi Badowo Mściska gmina Mszczonów. Powierzchnia domu wynosi około 60m2 . Budynek parterowy zbudowany z pustaka - 1 duży i 12 pustak...

Badowo-Mściska (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

400 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15884050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27694056 15884050 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2 . Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej - w bardzo spokojnej i cichej częśc...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 299 000 PLN (8 019 zł/m2)

5
-
162 m2
-
14865462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3615035 14865462 NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DO REMONTU W MIEJSCOWOŚCI POSTOMINO O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 180M2 USYTUOWANY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 1510M2. Proponujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w miejscowości Postomino zna...

Postomino (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

299 000 PLN (1 661 zł/m2)

5
-
180 m2
-
15888147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27803185 15888147 Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m² na działce o pow. 113,90m2. PARTER to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneksie o powierzchni 41m2, z salonu...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15887981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | 2026 | działka 100 m² 27798684 15887981 Nowoczesny dom jednorodzinny w Dobrzewinie!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w miejscowości Dobrzewino, jednej z najczęściej wybieranych lokalizacji w okolicach Trójmiasta przez osoby szukające spokojnego miejsca do życia z wygodnym dojazdem do ...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

1 299 000 PLN (12 028 zł/m2)

4
2
108 m2
2025
15823304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26623030 15823304 Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany ok 10 km od centrum Białegostoku w miejscowości Studzianki.Dom o powierzchni 137 m2, na działce 726 m2. Dom w stanie surowym zamkniętym do oddania II Q 2026 roku. Ze względu na gabaryty, dom będzie bardzo ek...

Studzianki, Supraślska

540 000 PLN (3 942 zł/m2)

3
2
137 m2
2026
15847525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26917557 15847525 Polecamy do sprzedaży domek drewniany o powierzchni ok 59,2 m2 na działce 1700 m2 we wsi Nowosady w gm. Michałowo pow. białostocki. Dom wybudowany w 1985 roku, w ostatnich latach przeszedł częściowy remont. Budynek został oszalowany nową drewnianą ...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

350 000 PLN (5 912 zł/m2)

2
1
59.2 m2
1985
15775960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na dużej działce! 25690969 15775960 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska 728 763 324                       OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończony, duży dom wolnostojący położony w malowniczym Rudnie, zaledwie 5 min drogi samochodem od ...

Rudno (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (6 697 zł/m2)

5
2
109 m2
2013
15882924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673325 15882924 Dom wolnostojący w Chlebówku – komfort, przestrzeń i ogród, o jakim marzysz!Na sprzedaż oferuję nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152 m² (użytkowej 93,3 m²) z garażem w bryle budynku. Nieruchomość powstała według pr...

Chlebówko (Zachodniopomorskie, gm. Stara Dąbrowa)

849 000 PLN (7 157 zł/m2)

4
2
118.63 m2
2016
15866749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w samym centrum Skarszew z potencjałem 27327295 15866749 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Skarszew - bezpośrednio przy rynku. Dom z dużym potencjałem, idealny zar...

Skarszewy (Pomorskie, gm. Skarszewy)

649 000 PLN (3 245 zł/m2)

8
2
200 m2
1851
15698411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie pod Kościerzyną - Chrztowo 24148688 15698411 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Chrztowo, w ...

Chrztowo (Pomorskie, gm. Liniewo)

465 000 PLN (2 031 zł/m2)

4
2
229 m2
2024